Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nasi seniorzy wykorzystali ostatnie dni karnawału

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nasi seniorzy wykorzystali ostatnie dni karnawału Drukuj
Wpisał: Halina Kłos-PZERiI   
28.02.2017

3.jpg"Siwe włosy to atrybut a nie wada. Nieważne ile masz lat i jak się wygląda. Ważne żeby chciało się żyć najlepiej z uśmiechem na twarzy"

Zabawę ropoczęła Przewodnicząca Związku p. Maria Nowatka, która powitała wszystkich obecnych którzy skorzystali z zaproszenia po tym nastąpił etap zabaw i tańców. Po wspólnym posiłku seniorzy ruszyli w tany przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ. Łukasza.

Taniec to cudowana metoda na ucieczkę od szarej codzienności i powrót choć na chwię do młodości Bo w tańcu nie czujemy wieku tylko radość, która jest nam wciąż bardzo potrzebna . Dla uczestników zorganizowano konkursy tj:

  • pociąg z maszynistą w nieznane miejsca

  • konkurs śpiewu na scenie

  • wybór królowej i króla zabawy

  • taniec z kotylionami

Organizatorzy by tradycji stało się zadość zaprosili sms niespodziewanych gości, którzy swymi strojami i przebraniem podkreślili tę zabawę karnawałową.

Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali nagordy ufundowane przez organizatorów i DJ, Łukasza.

W trakcie imprezy panowałą atmosfera dobrej zabawy, seniorzy udowodnili poraz kolejny, że wiek nie jest żadną przeszkodą dla tych, którzy lubią i potrafiąsię dobrze bawić. Co wynika z wypowiedźi jednej z uczestniczek. "Bawie się bardzo dobrze i moim dzieciom nie chce się czasem wyjśćz domu i zabawić, dlatego muszę dawać przykład".

W całej tej zabawie najważniejsze było to, że znów spotkaliśmy się razem, że ktoś poświęcił swój czas, trud abyśmy przynajmniej na chwilę zapomnieli o kłopotach dnia codziennego.

Inni jesteśmy w wierze zabawy i zapomienia inni jesteśmy gdzy spotyka nas ciepło ludzkiego serca . Po to się przecież spotykamy. Nasz Zarząd pracuje intensywnie cały rok nad wypełnieniem ciekawymi spotkaniami wolnego czasu seniorów.

Organizatorem zabawy w którym uczestniczyło 69 osób był V-ce przew p. Roman woźniczko.

Wszystkim seniorom życzymy zdrowia, pomyslności jak najmniej zmartwień i wielu jeszcze wspólnych spotkań i zabawa.

balonowo.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!