Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nasi seniorzy wykorzystali ostatnie dni karnawału

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nasi seniorzy wykorzystali ostatnie dni karnawału Drukuj
Wpisał: Halina Kłos-PZERiI   
28.02.2017

3.jpg"Siwe włosy to atrybut a nie wada. Nieważne ile masz lat i jak się wygląda. Ważne żeby chciało się żyć najlepiej z uśmiechem na twarzy"

Zabawę ropoczęła Przewodnicząca Związku p. Maria Nowatka, która powitała wszystkich obecnych którzy skorzystali z zaproszenia po tym nastąpił etap zabaw i tańców. Po wspólnym posiłku seniorzy ruszyli w tany przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ. Łukasza.

Taniec to cudowana metoda na ucieczkę od szarej codzienności i powrót choć na chwię do młodości Bo w tańcu nie czujemy wieku tylko radość, która jest nam wciąż bardzo potrzebna . Dla uczestników zorganizowano konkursy tj:

  • pociąg z maszynistą w nieznane miejsca

  • konkurs śpiewu na scenie

  • wybór królowej i króla zabawy

  • taniec z kotylionami

Organizatorzy by tradycji stało się zadość zaprosili sms niespodziewanych gości, którzy swymi strojami i przebraniem podkreślili tę zabawę karnawałową.

Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali nagordy ufundowane przez organizatorów i DJ, Łukasza.

W trakcie imprezy panowałą atmosfera dobrej zabawy, seniorzy udowodnili poraz kolejny, że wiek nie jest żadną przeszkodą dla tych, którzy lubią i potrafiąsię dobrze bawić. Co wynika z wypowiedźi jednej z uczestniczek. "Bawie się bardzo dobrze i moim dzieciom nie chce się czasem wyjśćz domu i zabawić, dlatego muszę dawać przykład".

W całej tej zabawie najważniejsze było to, że znów spotkaliśmy się razem, że ktoś poświęcił swój czas, trud abyśmy przynajmniej na chwilę zapomnieli o kłopotach dnia codziennego.

Inni jesteśmy w wierze zabawy i zapomienia inni jesteśmy gdzy spotyka nas ciepło ludzkiego serca . Po to się przecież spotykamy. Nasz Zarząd pracuje intensywnie cały rok nad wypełnieniem ciekawymi spotkaniami wolnego czasu seniorów.

Organizatorem zabawy w którym uczestniczyło 69 osób był V-ce przew p. Roman woźniczko.

Wszystkim seniorom życzymy zdrowia, pomyslności jak najmniej zmartwień i wielu jeszcze wspólnych spotkań i zabawa.

balonowo.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!