Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zima odeszła, a wykonawca wszedł na drogę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zima odeszła, a wykonawca wszedł na drogę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.03.2017
zima_odeszla_09032017_00.jpgZapowiedzi końca tegorocznej zimy ucieszyły wielu. Szczególnie zadowolony z tego faktu jest wykonawca modernizacji drogi gminnej w Mlewie Zakład Drogowo - Budowlany sp. z o. o. spółka komandytowa Rogowo.

Zgodnie z podpisaną w grudniu umową prace muszą być zakończone do 30 września br. Koszt zadania- prawie 763 tys.zł. w całości pokryje budżet gminy.

Droga zyska asfalt na odcinku 2km. Połączy ona Mlewo ze wsią Januszewo w gminie Chełmża. Drogą tą mieszkańcy udają się w kierunku ośrodka zdrowia, oraz do małej szkoły stowarzyszeniowej zlokalizowanej w centrum Mlewa. Droga w Mlewie znajduje się na pozycji pierwszej w uchwale ustanawiającej kolejność modernizacji dróg gminnych podjętej w marcu 2016r. Na kolejne drogi opracowywana jest już dokumentacja, wyznaczane są geodezyjnie granice czy karczowane zakrzaczenia.

W dniu 8 marca br. plac budowy zwizytował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Wykonawca poinformował, że wg harmonogramu prac powinni zakończyć cały remont do 30 kwietnia.

zima_odeszla_09032017_01.jpg
 zima_odeszla_09032017_02.jpg
 zima_odeszla_09032017_03.jpg
 zima_odeszla_09032017_04.jpg
 zima_odeszla_09032017_05.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!