Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zima odeszła, a wykonawca wszedł na drogę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zima odeszła, a wykonawca wszedł na drogę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.03.2017
zima_odeszla_09032017_00.jpgZapowiedzi końca tegorocznej zimy ucieszyły wielu. Szczególnie zadowolony z tego faktu jest wykonawca modernizacji drogi gminnej w Mlewie Zakład Drogowo - Budowlany sp. z o. o. spółka komandytowa Rogowo.

Zgodnie z podpisaną w grudniu umową prace muszą być zakończone do 30 września br. Koszt zadania- prawie 763 tys.zł. w całości pokryje budżet gminy.

Droga zyska asfalt na odcinku 2km. Połączy ona Mlewo ze wsią Januszewo w gminie Chełmża. Drogą tą mieszkańcy udają się w kierunku ośrodka zdrowia, oraz do małej szkoły stowarzyszeniowej zlokalizowanej w centrum Mlewa. Droga w Mlewie znajduje się na pozycji pierwszej w uchwale ustanawiającej kolejność modernizacji dróg gminnych podjętej w marcu 2016r. Na kolejne drogi opracowywana jest już dokumentacja, wyznaczane są geodezyjnie granice czy karczowane zakrzaczenia.

W dniu 8 marca br. plac budowy zwizytował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Wykonawca poinformował, że wg harmonogramu prac powinni zakończyć cały remont do 30 kwietnia.

zima_odeszla_09032017_01.jpg
 zima_odeszla_09032017_02.jpg
 zima_odeszla_09032017_03.jpg
 zima_odeszla_09032017_04.jpg
 zima_odeszla_09032017_05.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!