Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinową wizytą u pani Bogusławy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinową wizytą u pani Bogusławy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.03.2017

z_orodz_wyzyta_14032017_00.jpgKowalewianka Bogusława Weychert świętowała 12 marca br. 96 urodziny. Do wspólnego świętowania zaprosiła Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego, kierownika Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracownika socjalnego Barbarę Wasilewską. Goście przekazali w imieniu społeczeństwa życzenia i kwiaty.

Solenizantka bardzo optymistycznie ocenia swoje życie oraz otoczenie. Kilkakrotnie podkreślała wspaniałą, kowalewską młodzież, a szczególnie Sarę Cyglicką, która pomimo, że zakończyła już naukę w gimnazjum wspiera ją w codziennym funkcjonowaniu.

Pani Bogusława w wieku dwóch lat przywędrowała wraz z rodzicami z Kielecczyzny. Najstarsza z ósemki rodzeństwa zawsze cieszyła się dobrym zdrowiem. Tak jest do dziś. Pełna wigoru lubi wspominać czasy swojej młodości i aktywności. Znana w gminie z pasji jazdy rowerem i działalności na rzecz członków organizacji ZBOWID. Była wsparciem dla wojennych wdów. Angażowała się w działanie spółdzielni mieszkaniowej oraz w akcje ekologiczne. Doczekała się dwóch synów, dwoje wnucząt i troje prawnucząt.

z_orodz_wyzyta_14032017_01.jpg
 z_orodz_wyzyta_14032017_02.jpg
 z_orodz_wyzyta_14032017_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!