Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z urodzinową wizytą u pani Bogusławy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z urodzinową wizytą u pani Bogusławy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.03.2017

z_orodz_wyzyta_14032017_00.jpgKowalewianka Bogusława Weychert świętowała 12 marca br. 96 urodziny. Do wspólnego świętowania zaprosiła Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego, kierownika Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracownika socjalnego Barbarę Wasilewską. Goście przekazali w imieniu społeczeństwa życzenia i kwiaty.

Solenizantka bardzo optymistycznie ocenia swoje życie oraz otoczenie. Kilkakrotnie podkreślała wspaniałą, kowalewską młodzież, a szczególnie Sarę Cyglicką, która pomimo, że zakończyła już naukę w gimnazjum wspiera ją w codziennym funkcjonowaniu.

Pani Bogusława w wieku dwóch lat przywędrowała wraz z rodzicami z Kielecczyzny. Najstarsza z ósemki rodzeństwa zawsze cieszyła się dobrym zdrowiem. Tak jest do dziś. Pełna wigoru lubi wspominać czasy swojej młodości i aktywności. Znana w gminie z pasji jazdy rowerem i działalności na rzecz członków organizacji ZBOWID. Była wsparciem dla wojennych wdów. Angażowała się w działanie spółdzielni mieszkaniowej oraz w akcje ekologiczne. Doczekała się dwóch synów, dwoje wnucząt i troje prawnucząt.

z_orodz_wyzyta_14032017_01.jpg
 z_orodz_wyzyta_14032017_02.jpg
 z_orodz_wyzyta_14032017_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!