Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Kowalewo Pomorskie Orlik 2012 Wielka Łąka Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie informacyjne "MAMA MOŻE WSZYSTKO"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie informacyjne "MAMA MOŻE WSZYSTKO" Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
16.03.2017
spotkanie_informacyjne_00_16_03_17.jpgNa prośbę  Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu przekazuje informację dotyczącą spotkania informacyjnego "MAMA MOŻE WSZYSTKO" planowanego w dniu 28 marca 2017 r. w Grudziądzu.

 

spotkanie_informacyjne_16_03_17.jpg
Szanowni Państwo,

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza Mamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, na którym przedstawione zostaną dostępne dla Mam formy wsparcia ze środków unijnych. Głównie skupimy się na omówieniu zasad dofinansowania na żłobki lub nianie, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie na rynek pracy. Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy dzieci do lat 3, które obecnie nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie planują powrót do pracy.

Data i miejsce spotkania:
28 marca 2017 r. w Grudziądzu.
Dokładne miejsce podamy wkrótce.

Uczestnicy spotkań
Spotkania kierowane są do osób wychowujących dzieci do lat 3, które nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie chcą powrócić do pracy.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja
Rekrutacja odbywać się będzie poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerem telefonu: 56 462 45 15 w Grudziądzu.

Program spotkania
Pobierz program dla Grudziądza

Organizatorzy
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu
Sienkiewicza 22
86-300 Grudziądz
tel. 56 462 45 15.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!