Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Strażacy w akcji

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Strażacy w akcji Drukuj
Wpisał: Renata Siwiec   
16.03.2017
strazacy_w_akcji_00_16_03_17.jpgW dniu 9 marca br. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pluskowęsach wykazali się sprytem i szybkim działaniem. Są oni nam bardzo potrzebni podczas gaszenia pożarów, ale tym razem zostali wezwani do wyłapania uwięzionych bezpańskich 5 szczeniaków. Gdyby nie sprawna reakcja strażaków pieski nie przeżyłyby z braku pożywienia i z powodu braku możliwości ich wyłapania.
Dzięki nim tego samego dnia trafiły do Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt "Przyjazna Buda" w Golubiu-Dobrzyniu, co umożliwi im szybkie znalezienie domu. Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu za pomoc w adopcji porzucanych psów, bez ich pomocy porzucone czworonogi nie znalazłyby tak szybko nowych właścicieli.

W związku z zaistniałym zdarzeniem ponownie apelujemy o świadomą decyzję i rozwagę przy nabywaniu czworonoga. Jest to już kolejne zdarzenie w krótkim czasie, gdzie zostaje porzucona matka ze szczeniętami. Często jest tak, że mały piesek podarowany w prezencie, po osiągnięciu dorosłości zostaje porzucony przez właściciela, ponieważ staje się problemem. Należy pamiętać, że zwierzę jest istotą żyjącą, zdolną do odczuwania cierpienia i nie jest rzeczą! Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę!

 

strazacy_w_akcji_01_16_03_17.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!