Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.10.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wyjazd z Domem Kultury

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wyjazd z Domem Kultury Drukuj
Wpisał: Joachim Kupski   
09.08.2017
billboard_paris.jpg

W sobotę 5 sierpnia 2017r Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Koła Gospodyń Wiejskich w Pluskowęsach, przy pięknej pogodzie, zorganizował wycieczkę do Gdyni na musical " Notre Dame de Paris". Pogoda sprzyjała, czasu mieliśmy dużo, więc po przyjeździe na miejsce - trochę zwiedzaliśmy, a potem udaliśmy się na plażę - wszędzie było blisko, więc były i lody i kawa i napoje chłodzące i piękne widoki na morze.

Czas szybko mijał, więc biegiem do teatru. Spektakl był piękny. Główny bohater - dzwonnik Quasimodo - skurczony, garbaty, kulawy, gdy na koniec przedstawienia przy aplauzie publiczności wyprostował się - okazał się wysokiego wzrostu przystojnym mężczyzną.

To było piękne i wzruszające przedstawienie. Wspaniała gra aktorska, piękna scenografia. Widowiskowy, magiczny i dynamiczny spektakl. Całość zrobiła ogromne wrażenie na zgromadzonej publiczności.

Potem już tylko usiedliśmy do autokaru i bez postojów wróciliśmy do Kowalewa.

Dziękujemy organizatorom za pełny wrażeń dzień spędzony w miłym nastroju i przyjaznym towarzystwie!

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!