Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piłkarze wracają, czyli runda rusza

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piłkarze wracają, czyli runda rusza Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.03.2017
pilkarze_wracaja_16032017_00.jpgPiłkarze seniorzy LKS Promień Kowalewo Pomorskie treningi przed runda wiosenną zaczęli od stycznia. Właśnie rusza wiosenna runda sezonu 2016/2017. W dniu 15 marca br. z zawodnikami i trenerem Januszem Rybszlegerem spotkał się Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz zarząd klubu sportowego.

Tradycyjne spotkanie przed rozpoczęciem rundy miało na celu wymianę uwag, wskazówek i oczekiwań wszystkich stron.

Trener Janusz Rybszleger przedstawił wszystkich zawodników, a szczególnie osoby, które wzmocniły naszą kadrę. Obecnie 26 zawodników przeszło lekarską weryfikację. Trener jak prawdziwy ojciec zachęcał, chwalił, ale i ostrzegał. Prosił, aby zawodnicy „nie obrażali się" jak nie zostaną wystawieni do pierwszego, osiemnastoosobowego składu meczowego. Każdy będzie miał możliwość zagrania. Jak nie w jednym to w kolejnym spotkaniu. Ważne są treningi. To od ich systematyczności oraz od postępów na boisku będzie zależał skład drużyny na każdy mecz.

Jestem podbudowany liczebnością naszej drużyny. Wierzę, że przełoży się ona na wyniki na boisku. Naszym głównym celem jest utrzymanie się w V lidze i stworzenie solidnej bazy pod utworzenie drużyny na sezon 2017/2018. Rundę jesienną rozpoczynamy z optymizmem, ale i z pewną obawą. Mamy silnych przeciwników, ale i wiele chęci do walki. Jako przedstawiciel samorządu zapewniłem piłkarzom bazę sportową, trenera, kierownika drużyny, stroje oraz pokrycie kosztów związanych z wyjazdami i rozgrywkami. Mając zapewniony komfort zawodnicy mogą całym sercem poświęcić się grze na boisku. Najważniejsze jest wykazanie chęci do gry i do wygrywania. Jednak należy pamiętać, że sukcesów nie będzie bez systematycznych treningów, odpowiedniej diety i zdrowego trybu życia. Kibice pokładają w was nadzieję na dobrą rozrywkę i na niezapomniane emocje. - poinformował na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Zabierając głos prezes klubu Stanisław Krauzewicz i członkowie zarządu podkreślali swoją troskę o zawodników seniorów jak i juniorów. Zachęcali do kontaktów i rozmów o problemach.

Zawodnicy zapewniali, że równie mocno czują się odpowiedzialni za losy drużyny. Chcą trenować i chcą grać.

Lista zawodników Promienia - runda wiosenna sezonu 2016/2017

 1. Bartoszyński Paweł
 2. Bocianowski Michał
 3. Dąbrowski Przemysław
 4. Delimata Paweł
 5. Dybka Bartłomiej
 6. Glasa Patryk
 7. Jagielski Bartosz
 8. Kamiński Tomasz
 9. Kawula Damian
 10. Klimkowski Daniel
 11. Kwiatkowski Piotr
 12. Łuszczyński Maciej
 13. Magdziński Błażej
 14. Marcinkowski Przemysław
 15. Marski Dawid
 16. Mucha Piotr
 17. Olkowski Bartosz
 18. Pawlewicz Dawid
 19. Rożnowski Marek
 20. Rzepiński Łukasz
 21. Stankiewicz Tomasz
 22. Szczodrowski Daniel
 23. Walaszkowski Piotr
 24. Wieczorkowski Kamil
 25. Wilkanowski Bartosz
 26. Zarański Przemysław

W naszej grupie ligowej są jeszcze:

Polonia Bydgoszcz, Mustang Ostaszewo, Drwęca Golub- Dobrzyń, Flisak Złotoria, Victoria Lisewo, Sokół Radomin, Strażak/Wda Przechowo Świecie, Tor Laskowice Pomorskie, Wojownik Wabcz, KS Łochowo, Iskra Ciechocin, BKS Bydgoszcz, Pomorzanin Serock, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Gryf Sicienko.

Najbliższe mecze wg terminarza:

 

18.03.2017 11:00

Promień Kowalewo Pomorskie - Wojownik Wabcz

25.03.2017 11:00

KS Łochowo/AF Brzoza - Promień Kowalewo Pomorskie

01.04.2017 16:00

Promień Kowalewo Pomorskie - Budowlany KS Bydgoszcz

 

pilkarze_wracaja_16032017_01.jpg
pilkarze_wracaja_16032017_02.jpg
 pilkarze_wracaja_16032017_03.jpg
 pilkarze_wracaja_16032017_04.jpg
 pilkarze_wracaja_16032017_05.jpg
 pilkarze_wracaja_16032017_06.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!