Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Luka pomiędzy żółtymi barierami na Placu 700-lecia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Luka pomiędzy żółtymi barierami na Placu 700-lecia Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
29.03.2017

barierki_000_07_03_17.jpgW związku z wpisem zamieszczonym w dniu 28.03.2017 r. na forum Gazety Pomorskiej w temacie „Żółte bariery", cyt.:

jest bardziej niebezpiecznie niż było ludzie przechodzą luką pozostawioną w bramie i mają dłuższą drogę do przebycia. czy nie można zamknąć tej luki barierkami które w razie potrzeby mieszkańcy tej kamienicy mogliby otworzyć? panie burmistrzu niech pan coś wymyśli i naprawi swój błąd bo takiego bubla z pana strony to długo już nie było!!!!!!!"

przypominamy, że projekt zmiany stałej organizacji ruchu w zakresie ustawienia wygrodzenia dla pieszych na drodze krajowej nr 15, na odcinku od Placu 700-lecia do ul. Szkolnej w Kowalewie Pomorskim został opracowany przez zarządcę drogi krajowej, czyli Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Bydgoszczy.

Ponadto, w imieniu Burmistrza Miasta dziękujemy za słuszne uwagi i przyznajemy rację, iż  pozostawiona luka pomiędzy barierami stanowi duże niebezpieczeństwo. Jednocześnie informujemy, że po zamontowaniu barier, Burmistrz podjął interwencję w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, aby rozwiązać ten problem. Liczymy na pozytywne załatwienie tej kwestii.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!