Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Luka pomiędzy żółtymi barierami na Placu 700-lecia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Luka pomiędzy żółtymi barierami na Placu 700-lecia Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
29.03.2017

barierki_000_07_03_17.jpgW związku z wpisem zamieszczonym w dniu 28.03.2017 r. na forum Gazety Pomorskiej w temacie „Żółte bariery", cyt.:

jest bardziej niebezpiecznie niż było ludzie przechodzą luką pozostawioną w bramie i mają dłuższą drogę do przebycia. czy nie można zamknąć tej luki barierkami które w razie potrzeby mieszkańcy tej kamienicy mogliby otworzyć? panie burmistrzu niech pan coś wymyśli i naprawi swój błąd bo takiego bubla z pana strony to długo już nie było!!!!!!!"

przypominamy, że projekt zmiany stałej organizacji ruchu w zakresie ustawienia wygrodzenia dla pieszych na drodze krajowej nr 15, na odcinku od Placu 700-lecia do ul. Szkolnej w Kowalewie Pomorskim został opracowany przez zarządcę drogi krajowej, czyli Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Bydgoszczy.

Ponadto, w imieniu Burmistrza Miasta dziękujemy za słuszne uwagi i przyznajemy rację, iż  pozostawiona luka pomiędzy barierami stanowi duże niebezpieczeństwo. Jednocześnie informujemy, że po zamontowaniu barier, Burmistrz podjął interwencję w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, aby rozwiązać ten problem. Liczymy na pozytywne załatwienie tej kwestii.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!