Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wizytówki gminnej spółki

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wizytówki gminnej spółki Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.04.2017
wizytowka_spolki_05042017_00.jpgKolejną wizytówką swojej bardzo dobrej pracy może poszczycić się spółka Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pomorskim. Spółka już dawno udowodniła, że nie tylko zamiata, odśnieża i zbiera śmieci.
Ostatnim „dziełem" jej pracowników jest remont sali widowiskowej Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pom. W dniu 3 kwietnia br., w odbiorze robót uczestniczyli: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, dyrektor MGOK Barbara Niewidział, prezes ZGKiM Barbara Stosio i kierownik prowadzący Maria Stachnik Pomastowska.

Spółka w roku 2016 wygrała przetarg na kapitalny remont budynku mieszkalnego w Szewie, wyremontowała toalety w MGOK, układała chodnik na ul. Chopina i plac taneczny w Wielkiej Łące.

Zachęcam, aby każdy sam ocenił wykonane przez pracowników spółki remonty i wyrobił sobie opinię. Uważam, że nie mają oni powodu do wstydu. Ważnym podkreślenia jest fakt, że samorząd gminy Kowalewo Pomorskie ogłasza zawsze przetargi na roboty remontowo- budowlane. Nie wszystkie przetargi wygrywa gminna spółka, która dokonuje rzetelnej analizy opłacalności każdego zlecenia. Najważniejszą zasadą jest prawo rynku. Spółka nie może dołożyć do żadnego realizowanego przedsięwzięcia. Przestrzegając tej zasady utrzymuje się już na rynku ponad 16 lat generując zyski. Do końca I półrocza, na walnym sprawozdawczym ocenimy kondycję finansową spółki ZGKiM za 2016- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

wizytowka_spolki_05042017_01.jpg
 wizytowka_spolki_05042017_02.jpg
 wizytowka_spolki_05042017_03.jpg
 wizytowka_spolki_05042017_04.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!