Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow "Wiosna już zawitała"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

"Wiosna już zawitała" Drukuj
Wpisał: Renata Siwiec   
05.04.2017

wiosna_zawitala_00_05_04_17.jpgNastała wiosna - najpiękniejsza pora roku. Robi się ciepło i coraz więcej czasu zaczynamy spędzać na świeżym powietrzu.

Jak co roku o tej porze Zakład Gospodarki Komunalnej, z którym mamy podpisaną umowę w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz konserwacji zieleni na terenie miasta i gminy Kowalewo Pomorskie przystąpił do wiosennych prac.

Do tej pory przycięto i uformowano drzewa, krzewy oraz żywopłoty, usunięto piasek i sprzątnięto po okresie zimowym ulice i chodniki. Przeprowadzono częściowo rekultywację trawników wraz z siewem trawy i nawożeniem. Niebawem nasze miasto stanie się kolorowe, gdyż zostaną nasadzone kwiaty bratki.

Informujemy również, że od 1 kwietnia czynna jest toaleta przenośna toy toy usytuowana na placu targowym przy ul. Strażackiej. Będzie ona udostępniona w okresie do 31 października.
Ze względu na bardzo wysokie koszty utrzymania, toaleta w okresie zimowym jest nieczynna.

wiosna_zawitala_01_05_04_17.jpg
 wiosna_zawitala_02_05_04_17.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!