Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow "Wiosna już zawitała"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

"Wiosna już zawitała" Drukuj
Wpisał: Renata Siwiec   
05.04.2017

wiosna_zawitala_00_05_04_17.jpgNastała wiosna - najpiękniejsza pora roku. Robi się ciepło i coraz więcej czasu zaczynamy spędzać na świeżym powietrzu.

Jak co roku o tej porze Zakład Gospodarki Komunalnej, z którym mamy podpisaną umowę w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz konserwacji zieleni na terenie miasta i gminy Kowalewo Pomorskie przystąpił do wiosennych prac.

Do tej pory przycięto i uformowano drzewa, krzewy oraz żywopłoty, usunięto piasek i sprzątnięto po okresie zimowym ulice i chodniki. Przeprowadzono częściowo rekultywację trawników wraz z siewem trawy i nawożeniem. Niebawem nasze miasto stanie się kolorowe, gdyż zostaną nasadzone kwiaty bratki.

Informujemy również, że od 1 kwietnia czynna jest toaleta przenośna toy toy usytuowana na placu targowym przy ul. Strażackiej. Będzie ona udostępniona w okresie do 31 października.
Ze względu na bardzo wysokie koszty utrzymania, toaleta w okresie zimowym jest nieczynna.

wiosna_zawitala_01_05_04_17.jpg
 wiosna_zawitala_02_05_04_17.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!