Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jest zwycięzca VII edycji turnieju pod hasłem Przedszkolak Mistrzem Matematyki

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Jest zwycięzca VII edycji turnieju pod hasłem Przedszkolak Mistrzem Matematyki Drukuj
Wpisał: D. Michałek, I. Wrzesińska   
07.04.2017
J3331.jpguż po raz siódmy w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim spotkały się     dzieci  sześcioletnie, aby zmierzyć się w kolejnej edycji gminnego turnieju matematycznego pod hasłem „Przedszkolak Mistrzem Matematyki". Konkurs odbył się 05 kwietnia 2017 roku.   

Brały  w nim udział dzieci  uczęszczające  do oddziałów przedszkolnych w  szkołach podstawowych w  naszej gminie. Szkołę Podstawową w Wielkim Rychnowie reprezentował Kacper Pruski, Szkołę Podstawową w  Wielkiej Łące - Mikołaj Kuźniar, Szkołę Podstawową  w Kowalewie Pom. -  Maja Motycka i  Grzegorz Jurkiewicz. Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim - Martyna Kwiatkowska, natomiast Niepubliczne Przedszkole Entliczek - Pentliczek - Wanda Misiaszek.  Przedszkolakom kibicowali zaproszeni goście w osobach: sekretarz gminy pani Ewa Bąk, która przybyła w imieniu pana burmistrza, dyrektor SP w Kowalewie Pom. pan Benedykt Mroziński oraz rodzice i wychowawcy. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: przewodnicząca - pani Sylwia Sadowska, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Entliczek Pentliczek oraz członkowie: pani Jolanta Cierniakowska, obecnie nauczycielka klasy III, długoletni nauczyciel wychowania przedszkolnego  w naszej szkole oraz pani Aneta Szymańska nauczycielka z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pom.  Tegoroczny  turniej składał się z sześciu zadań konkursowych, które  dotyczyły  dodawania, odejmowania,  dopasowywania  działań matematycznych do obrazków, układaniu płotka od najdłuższego do najkrótszego, przeliczaniu elementów zbioru, odgadywaniu zagadek związanych z miesiącami i porami roku,  a także układania geometrycznych  puzzli.  Dzieci    z radością rozwiązały wszystkie zadania.  Komisja po długich obradach wyłoniła zwycięzcę.  Tytuł  „Przedszkolnego mistrza  matematyki " zdobyła Wanda Misiaszek z Niepublicznego Przedszkola Entliczek - Pentliczek. Brawo!

Pozostałe dzieci otrzymały równorzędne nagrody.

Darczyńcami  w naszym konkursie byli: Bank Spółdzielczy w Kowalewie Pom. oraz Rada Rodziców  działająca przy SP w Kowalewie Pom., którym pragniemy bardzo serdecznie podziękować. Za pomoc w organizacji konkursu dziękujemy  także obsłudze  naszej szkoły.

 sp_kowalewo_konkurs.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!