Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Ewa Nowak   
19.04.2017
2.jpgUczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim znów stanęli na wysokości zadania. Rok 2016/2017 okazał się kolejnym rokiem szkolnym, w którym nasi gimnazjaliści udowodnili, że kształcimy zdolnych, ambitnych młodych ludzi, posiadających świadomość, że nauka jest najlepszą inwestycją w siebie, a zdobyta wiedza i umiejętności procentują. Trzeba zaznaczyć, że samo uczestnictwo w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Bydgoszczy to wielki sukces. W tym roku udało się to czworgu naszym gimnazjalistom. Musieli oni w etapie rejonowym udzielić minimum 85% poprawnych odpowiedzi ( w roku ubiegłym próg wynosił 70%). Nasi uczniowie wykazali się znajomością tematów wykraczających poza podstawę programową gimnazjum. Tytuł laureata można było uzyskać zdobywając 90% punktów. Należy zaznaczyć, że w innych województwach próg do uzyskania tytułu laureata był o wiele niższy.

Tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych otrzymały następujące osoby:

Natalia Oleś - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii;

Tomasz Brodziński - laureat konkursu przedmiotowego z geografii;

Julia Bąk - finalistka konkursu przedmiotowego z biologii;

Radosław Młodziński - finalista konkursu przedmiotowego z chemii;

Ponadto nasze gimnazjum reprezentowane było w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego...", gdzie Marta Tocka wywalczyła tytuł finalisty.

Opiekunami uczniów są następujący nauczyciele: Julia Idziak, Ewa Nowak, Elżbieta Zabłońska i Tomasz Bruchlej

Cieszymy się, że są wśród nas uczniowie, dla których zdobywanie wiedzy jest prawdziwą pasją. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy rodzicom.

 gimnajzum_konkursy_19_2017.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!