Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Ewa Nowak   
19.04.2017
2.jpgUczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim znów stanęli na wysokości zadania. Rok 2016/2017 okazał się kolejnym rokiem szkolnym, w którym nasi gimnazjaliści udowodnili, że kształcimy zdolnych, ambitnych młodych ludzi, posiadających świadomość, że nauka jest najlepszą inwestycją w siebie, a zdobyta wiedza i umiejętności procentują. Trzeba zaznaczyć, że samo uczestnictwo w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Bydgoszczy to wielki sukces. W tym roku udało się to czworgu naszym gimnazjalistom. Musieli oni w etapie rejonowym udzielić minimum 85% poprawnych odpowiedzi ( w roku ubiegłym próg wynosił 70%). Nasi uczniowie wykazali się znajomością tematów wykraczających poza podstawę programową gimnazjum. Tytuł laureata można było uzyskać zdobywając 90% punktów. Należy zaznaczyć, że w innych województwach próg do uzyskania tytułu laureata był o wiele niższy.

Tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych otrzymały następujące osoby:

Natalia Oleś - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii;

Tomasz Brodziński - laureat konkursu przedmiotowego z geografii;

Julia Bąk - finalistka konkursu przedmiotowego z biologii;

Radosław Młodziński - finalista konkursu przedmiotowego z chemii;

Ponadto nasze gimnazjum reprezentowane było w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego...", gdzie Marta Tocka wywalczyła tytuł finalisty.

Opiekunami uczniów są następujący nauczyciele: Julia Idziak, Ewa Nowak, Elżbieta Zabłońska i Tomasz Bruchlej

Cieszymy się, że są wśród nas uczniowie, dla których zdobywanie wiedzy jest prawdziwą pasją. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy rodzicom.

 gimnajzum_konkursy_19_2017.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!