Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozbudowa skate parku, czyli prace za półmetkiem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozbudowa skate parku, czyli prace za półmetkiem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.04.2017
rozbudowa_skate_parku_28_04_17_00.jpgZakończył się I etap prac nad rozbudową skate parku w Kowalewie Pomorskim. Powstało specjalistyczne podłoże, na którym już niedługo ustawione zostaną elementy akrobatyczne. Powstanie sekcja latająca dla pasjonatów rolek, deskorolek, rowerów bmx i hulajnóg. Za pierwszy etap odpowiedzialny był samorząd gminy Kowalewo Pomorskie. Budował podłoża zakończyła się dwa tygodnie przed terminem.
Cieszę się, że wykonawca przyspieszył prace i podłoże jest już gotowe. Teraz firma AveBmx ma cały miesiąc na zamontowanie na nim przeszkód. Uroczyste oddanie dobudowanej części skate parku planowane jest na 3 czerwca, w trakcie sportowych Dni Kowalewa. Już teraz zapraszam mieszkańców do podziwiania umiejętności naszych sportowców- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
rozbudowa_skate_parku_28_04_17_01.jpg
 rozbudowa_skate_parku_28_04_17_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!