Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozbudowa skate parku, czyli prace za półmetkiem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozbudowa skate parku, czyli prace za półmetkiem Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.04.2017
rozbudowa_skate_parku_28_04_17_00.jpgZakończył się I etap prac nad rozbudową skate parku w Kowalewie Pomorskim. Powstało specjalistyczne podłoże, na którym już niedługo ustawione zostaną elementy akrobatyczne. Powstanie sekcja latająca dla pasjonatów rolek, deskorolek, rowerów bmx i hulajnóg. Za pierwszy etap odpowiedzialny był samorząd gminy Kowalewo Pomorskie. Budował podłoża zakończyła się dwa tygodnie przed terminem.
Cieszę się, że wykonawca przyspieszył prace i podłoże jest już gotowe. Teraz firma AveBmx ma cały miesiąc na zamontowanie na nim przeszkód. Uroczyste oddanie dobudowanej części skate parku planowane jest na 3 czerwca, w trakcie sportowych Dni Kowalewa. Już teraz zapraszam mieszkańców do podziwiania umiejętności naszych sportowców- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
rozbudowa_skate_parku_28_04_17_01.jpg
 rozbudowa_skate_parku_28_04_17_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!