Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ III

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ III Drukuj
Wpisał: Magdalena Wiśniewska   
28.04.2017
11117.jpgOd maja b.r. będą kontynuowane spotkania kowalewskich seniorów oraz młodzieży ze Świetlicy Socjoterapeutycznej. Na realizację zadania „Integracja seniorów z młodzieżą III" mającego na celu integrację międzypokoleniową, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kowalewie Pomorskim otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 1.500,00 zł - w ramach konkursu nr 8/2017 pod nazwą „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW", Zadanie 1: Półkolonie, warsztaty i inne inicjatywy mające na celu integrację osób starszych z młodszym pokoleniem.

Tym razem zaplanowano wspólny wyjazd do kina, kawiarni, zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, warsztaty „Mydło i Pachnidło" w Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu. Poza tym, wzajemnej integracji będą sprzyjały jak dotychczas, zajęcia z rękodzieła, zajęcia kulinarne, wspólne „kolacje". Realizacja projektu przypada na okres od 1 maja do 30 listopada z przerwą w okresie wakacji i w miesiącu wrześniu.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!