Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 17.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ III

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ III Drukuj
Wpisał: Magdalena Wiśniewska   
28.04.2017
11117.jpgOd maja b.r. będą kontynuowane spotkania kowalewskich seniorów oraz młodzieży ze Świetlicy Socjoterapeutycznej. Na realizację zadania „Integracja seniorów z młodzieżą III" mającego na celu integrację międzypokoleniową, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kowalewie Pomorskim otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 1.500,00 zł - w ramach konkursu nr 8/2017 pod nazwą „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW", Zadanie 1: Półkolonie, warsztaty i inne inicjatywy mające na celu integrację osób starszych z młodszym pokoleniem.

Tym razem zaplanowano wspólny wyjazd do kina, kawiarni, zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, warsztaty „Mydło i Pachnidło" w Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu. Poza tym, wzajemnej integracji będą sprzyjały jak dotychczas, zajęcia z rękodzieła, zajęcia kulinarne, wspólne „kolacje". Realizacja projektu przypada na okres od 1 maja do 30 listopada z przerwą w okresie wakacji i w miesiącu wrześniu.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!