Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow XXII edycja gminnego konkursu matematycznego klas II i III szkół podstawowych MATEMATYK NA MEDAL

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

XXII edycja gminnego konkursu matematycznego klas II i III szkół podstawowych MATEMATYK NA MEDAL Drukuj
Wpisał: Katarzyna Grabowska   
17.05.2017

2222.jpgDnia 9 maja 2017r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pom. odbyła się  inauguracja  XXII  gminnego konkursu dla klas II i III - „Matematyk na medal". Otwarcia konkursu dokonał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim pan Benedykt Mroziński, który  odpieczętował kopertę z zadaniami.

W tym roku do konkursu przystąpiło  41 uczestników z klas II i III, którzy reprezentowali szkoły: w Wielkim Rychnowie, w Mlewie,  w Wielkiej Łące, w Pluskowęsach oraz w Kowalewie Pom. Uczniowie biorący udział w gminnych zawodach są niewątpliwie najlepszymi matematykami i każdy z nich otrzymał upominki.

Po raz drugi w szranki stanęły również dzieci, które rozpoczęły naukę w szkole jako sześciolatki. W tym roku również stanęły na wysokości zadania.

Komisja Konkursowa w składzie: p. Danuta Płuciennik - Dębińska, p. E. Dędza, p. Joanna Majewska, p. K. Łobodzińska, p. D. Michałek oraz Katarzyna Grabowska dokonała oceny prac, wyłoniła laureatów oraz postanowiła nagrodzić  również najmłodszego matematyka, który zajął najwyższą lokatę.

Wyniki konkursu na poziomie klas drugich:

I miejsce - Tomasz Walenda  SP Kowalewo Pomorskie,

I miejsce - Błażej Frankowicz  SP Wielka Łąka,

II miejsce - Szymon Betkier  SP Wielka Łąka,

III miejsce - Oliwia Wiśniewska  SP Pluskowęsy.

Wyniki na poziomie klas trzecich:

I miejsce - Kacper Nadworny  SP Kowalewo Pomorskie,

II miejsce - Kacper Waszewski  SP Kowalewo Pomorskie,

II miejsce - Magdalena Oleś  SP Kowalewo Pomorskie,

III miejsce - Łukasz Kwaśniewski  SP Wielkie Rychnowo,

III miejsce - Dorian Cybulski  SP Kowalewo Pomorskie,

Nagrodę dla najmłodszego i najlepszego matematyka otrzymał Błażej Frankowicz ze SP w Wielkiej Łące, który zajął I miejsce wśród 18 uczestników z klas drugich. Gratulujemy laureatom, ich rodzicom oraz nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pom. p. Benedykt Mroziński ufundował dla najlepszych matematyków w naszej gminie nagrody książkowe. Od wielu lat sponsorem Gminnego Konkursu Matematyk na medal jest firma POLO  MARKET, która podarowała słodycze dla wszystkich uczestników konkursu. Mali matematycy otrzymali  też upominki od firmy NIKO. Bardzo dziękujemy.

 

Prowadząca konkurs

Katarzyna Grabowska

sp_konkurs.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!