Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces młodych szachistów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces młodych szachistów Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
17.05.2017
5.jpgWspaniale  zaprezentowała się trójka  najmłodszych szachistów naszej szkoły w Mistrzostwach Województwa  Dzieci do lat siedmiu, nazywanych właściwie mistrzostwami przedszkolaków.

Mogą w nich też startować także uczniowie,   którzy rozpoczęli naukę w wieku sześciu lat. W rywalizacji wzięło udział  sześćdziesięcioro troje dzieci. Większość z nich uczestniczy  w zajęciach w niepublicznych lub  prywatnych przedszkolach w Toruniu i Bydgoszczy. Dlatego ogromnym  sukcesem jest zajęcie drugiego miejsca wśród dziewcząt przez Zuzannę  Krasucką, uczennicę klasy I oraz piątego miejsca Bartosza Bąka i siódme Błażeja Żądlaka  w kategorii chłopców.  Zasady gry poznali na zajęciach w ramach projektu „Edukacja przez szachy" prowadzonych w naszej szkole. Od  miesiąca rozwijają swój talent w zajęciach prowadzonych  w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury.  Będą także doskonalić swoje umiejętności, biorąc udział, wraz z czterdziestoma siedmioma innymi uczniami klas I-III ze Szkoły Podstawowej  w Kowalewie Pomorskim, w ramach rozpoczętego  w maju projektu „W szachy gram matematykę znam" realizowanego przez grupę nieformalną Szach Mat Rodzice - lider grupy  p. Ewa Bąk oraz Stowarzyszenie Tobie My w ramach projektu „Inicjuj z FIO bis".

Życzymy młodym szachistom wytrwałości w dalszym doskonaleniu umiejętności gry w szachy, a wspierających ich duchowo w czasie zawodów rodzicom jeszcze wiele satysfakcji z sukcesów, nie tylko w szachach, swoich dzieci.

szachy_sp.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!