Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces młodych szachistów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces młodych szachistów Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
17.05.2017
5.jpgWspaniale  zaprezentowała się trójka  najmłodszych szachistów naszej szkoły w Mistrzostwach Województwa  Dzieci do lat siedmiu, nazywanych właściwie mistrzostwami przedszkolaków.

Mogą w nich też startować także uczniowie,   którzy rozpoczęli naukę w wieku sześciu lat. W rywalizacji wzięło udział  sześćdziesięcioro troje dzieci. Większość z nich uczestniczy  w zajęciach w niepublicznych lub  prywatnych przedszkolach w Toruniu i Bydgoszczy. Dlatego ogromnym  sukcesem jest zajęcie drugiego miejsca wśród dziewcząt przez Zuzannę  Krasucką, uczennicę klasy I oraz piątego miejsca Bartosza Bąka i siódme Błażeja Żądlaka  w kategorii chłopców.  Zasady gry poznali na zajęciach w ramach projektu „Edukacja przez szachy" prowadzonych w naszej szkole. Od  miesiąca rozwijają swój talent w zajęciach prowadzonych  w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury.  Będą także doskonalić swoje umiejętności, biorąc udział, wraz z czterdziestoma siedmioma innymi uczniami klas I-III ze Szkoły Podstawowej  w Kowalewie Pomorskim, w ramach rozpoczętego  w maju projektu „W szachy gram matematykę znam" realizowanego przez grupę nieformalną Szach Mat Rodzice - lider grupy  p. Ewa Bąk oraz Stowarzyszenie Tobie My w ramach projektu „Inicjuj z FIO bis".

Życzymy młodym szachistom wytrwałości w dalszym doskonaleniu umiejętności gry w szachy, a wspierających ich duchowo w czasie zawodów rodzicom jeszcze wiele satysfakcji z sukcesów, nie tylko w szachach, swoich dzieci.

szachy_sp.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!