Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zarząd Konwentu Burmistrzów omówił problematykę V posiedzenia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zarząd Konwentu Burmistrzów omówił problematykę V posiedzenia Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
22.05.2017
zarzad_konwentu_22_05_17_00.jpgKolejne, czyli V posiedzenie Konwentu Burmistrzów Województwa Kujawsko- Pomorskiego zaplanowano na 27 czerwca br. Tradycyjnie przed Konwentem spotkał się Zarząd, aby omówić tematykę jaka poruszona będzie na spotkaniu.

 

Zarząd obradował 17 maja br. w Koronowie. W jego skład wchodzą: Przewodniczący Stanisław Gliszczyńskim (Koronowo) i członkowie: Leszek Kawski (Wąbrzeźno), Sławomir Napierała (Nakło), Andrzej Grabowski (Kowalewo Pomorskie) i Andrzej Cieśla (Aleksandrów Kujawski).
Burmistrzowie oprócz ustalenia tematów i listy gości na czerwcowe posiedzenie wymienili się informacjami ze spotkań w których jako przedstawiciele Konwentu uczestniczyli

Przypominamy: Konwent Burmistrzów tworzy 47 burmistrzów z naszego województwa. Zgodnie z przyjętą zasadą przewodzą po kolei samorządy z trzech dawnych województw. W pierwszej kadencji był to Rypin (woj. włocławskie), w drugiej Kowalewo (woj. toruńskie), a w trzeciej Koronowo (woj. bydgoskie). Również skład zarządu określa procentowy udział samorządów tj. po dwóch z bydgoskiego i toruńskiego i jeden z włocławskiego. Na kadencję 2014-2018 przewodniczy tej instytucji burmistrz Koronowa Stanisław Gliszczyński. Wspierają przewodniczącego samorządowcy z toruńskiego: Andrzej Grabowski (Kowalewo) i Leszek Kawski (Wąbrzeźno), bydgoskiego Sławomir Napierała (Nakło) i włocławskiego Andrzej Cieśla (Aleksandrów Kujawski).

Informacje o pracy Konwentu na stronie: http://www.konwentburmistrzow.koronowo.pl/

zarzad_konwentu_22_05_17_01.jpg
 zarzad_konwentu_22_05_17_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!