Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zarząd Konwentu Burmistrzów omówił problematykę V posiedzenia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zarząd Konwentu Burmistrzów omówił problematykę V posiedzenia Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
22.05.2017
zarzad_konwentu_22_05_17_00.jpgKolejne, czyli V posiedzenie Konwentu Burmistrzów Województwa Kujawsko- Pomorskiego zaplanowano na 27 czerwca br. Tradycyjnie przed Konwentem spotkał się Zarząd, aby omówić tematykę jaka poruszona będzie na spotkaniu.

 

Zarząd obradował 17 maja br. w Koronowie. W jego skład wchodzą: Przewodniczący Stanisław Gliszczyńskim (Koronowo) i członkowie: Leszek Kawski (Wąbrzeźno), Sławomir Napierała (Nakło), Andrzej Grabowski (Kowalewo Pomorskie) i Andrzej Cieśla (Aleksandrów Kujawski).
Burmistrzowie oprócz ustalenia tematów i listy gości na czerwcowe posiedzenie wymienili się informacjami ze spotkań w których jako przedstawiciele Konwentu uczestniczyli

Przypominamy: Konwent Burmistrzów tworzy 47 burmistrzów z naszego województwa. Zgodnie z przyjętą zasadą przewodzą po kolei samorządy z trzech dawnych województw. W pierwszej kadencji był to Rypin (woj. włocławskie), w drugiej Kowalewo (woj. toruńskie), a w trzeciej Koronowo (woj. bydgoskie). Również skład zarządu określa procentowy udział samorządów tj. po dwóch z bydgoskiego i toruńskiego i jeden z włocławskiego. Na kadencję 2014-2018 przewodniczy tej instytucji burmistrz Koronowa Stanisław Gliszczyński. Wspierają przewodniczącego samorządowcy z toruńskiego: Andrzej Grabowski (Kowalewo) i Leszek Kawski (Wąbrzeźno), bydgoskiego Sławomir Napierała (Nakło) i włocławskiego Andrzej Cieśla (Aleksandrów Kujawski).

Informacje o pracy Konwentu na stronie: http://www.konwentburmistrzow.koronowo.pl/

zarzad_konwentu_22_05_17_01.jpg
 zarzad_konwentu_22_05_17_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!