Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W Mlewie leją asfalt

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W Mlewie leją asfalt Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.05.2017

w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_00.jpgWykorzystując piękną pogodę firma Zakład Drogowo - Budowlany sp. z o. o. Rogowo rozpoczęła ostatni etap modernizacji drogi w Mlewie, czyli kładzie warstwę asfaltu. Zgodnie z podpisaną w grudniu umową prace muszą być zakończone do 30 września br. Już teraz wiemy, że termin ten będzie znacznie przyspieszony.

Koszt zadania- prawie 763 tys.zł. w całości pokryje budżet gminy. Droga zyska asfalt na odcinku 2km. Połączy ona Mlewo ze wsią Januszewo w gminie Chełmża. Drogą tą mieszkańcy udają się w kierunku ośrodka zdrowia, oraz do małej szkoły stowarzyszeniowej zlokalizowanej w centrum Mlewa. Jednocześnie gmina Chełmża przystąpiła do trwałego utwardzenia drogi w Januszewie, która połączy wyżej wymienioną drogę z drogą wojewódzką w kierunku Zelgna.

Droga w Mlewie znajduje się na pozycji pierwszej w uchwale ustanawiającej kolejność modernizacji dróg gminnych podjętej w marcu 2016r. Na kolejne drogi opracowywana jest już dokumentacja, wyznaczane są geodezyjnie granice czy karczowane zakrzaczenia. Już niedługo nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na kolejne drogi. Oczywiście będziemy o tym informować.

w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_01.jpg
 w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_02.jpg
 w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!