Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W Mlewie leją asfalt

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W Mlewie leją asfalt Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.05.2017

w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_00.jpgWykorzystując piękną pogodę firma Zakład Drogowo - Budowlany sp. z o. o. Rogowo rozpoczęła ostatni etap modernizacji drogi w Mlewie, czyli kładzie warstwę asfaltu. Zgodnie z podpisaną w grudniu umową prace muszą być zakończone do 30 września br. Już teraz wiemy, że termin ten będzie znacznie przyspieszony.

Koszt zadania- prawie 763 tys.zł. w całości pokryje budżet gminy. Droga zyska asfalt na odcinku 2km. Połączy ona Mlewo ze wsią Januszewo w gminie Chełmża. Drogą tą mieszkańcy udają się w kierunku ośrodka zdrowia, oraz do małej szkoły stowarzyszeniowej zlokalizowanej w centrum Mlewa. Jednocześnie gmina Chełmża przystąpiła do trwałego utwardzenia drogi w Januszewie, która połączy wyżej wymienioną drogę z drogą wojewódzką w kierunku Zelgna.

Droga w Mlewie znajduje się na pozycji pierwszej w uchwale ustanawiającej kolejność modernizacji dróg gminnych podjętej w marcu 2016r. Na kolejne drogi opracowywana jest już dokumentacja, wyznaczane są geodezyjnie granice czy karczowane zakrzaczenia. Już niedługo nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na kolejne drogi. Oczywiście będziemy o tym informować.

w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_01.jpg
 w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_02.jpg
 w_mlewie_leja_asfalt_23_05_17_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!