Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Urzędnicy zachęcają do przysiadów, pajacyków i skłonów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urzędnicy zachęcają do przysiadów, pajacyków i skłonów Drukuj
Wpisał: Magdalena Radko   
31.05.2017
artykul_31_05_17_00.jpgW poniedziałek 29 maja o godzinie 15:15 pracownicy Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim wstali od biurek i udali się na plac za Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury, by "wyprostować kości" w związku z IX Tygodniem Sportu dla Wszystkich. Urzędnicy już po raz dziewiąty gimnastykowali się na świeżym powietrzu.
Sportowy Turniej Miast i Gmin rozgrywany jest w Polsce od 1995 r. W roku 2017 w terminie od 26 maja do 1 czerwca organizowany jest Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin. Głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby mieszkańców, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

Gmina Kowalewo Pom. od kilku lat aktywnie uczestniczy w tym turnieju, zdobywając wysokie lokaty premiowane środkami finansowymi na zakup sprzętu dla naszych klubów sportowych.

Takie imprezy są świetne dla naszych mięśni oraz integrują załogę. W przyszłym roku znów weźmiemy w niej udział!

artykul_31_05_17_01.jpg
 artykul_31_05_17_02.jpg
 artykul_31_05_17_03.jpg
 artykul_31_05_17_04.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!