Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: A. Kotecka   
07.06.2017
Ś18.jpgwietlica Socjoterapeutyczna włączyła się aktywnie w Europejski Tydzień Sportu 2017. Wychowankowie Świetlicy spędzili czas na świeżym powietrzu, grając w podwórkową grę tzw. „ziemniaka", badmintona, skacząc na skakance oraz grając w piłkę nożną na piasku, a także rzeźbiąc swoje ciało na Fit Parku.

Główną sportową atrakcją, która odbyła się 27 maja br., była eskapada rowerowa do Piątkowa, gdzie wspólnie z dziećmi i młodzieżą z sołectwa, na czele z panią sołtys - Maryleną Lewandowską, rozegrano mecz piłki nożnej. Nie zabrakło przeciągania liny i bitwy balonowej, a także zabaw integracyjnych. Na zakończenie wizyty w Piątkowie uczestnicy zostali obdarowani balonami z helem. W Europejski Tydzień Sportu włączyliśmy również rodziców i rodzeństwo wychowanków świetlicy, którzy wspólnie gimnastykowali się na zajęciach zumby, które miały miejsce 1 czerwca br. w Domu Kultury i były połączone z Dniem Mamy, Taty i Dziecka.

Pragniemy podziękować pani Sołtys Marylenie Lewandowskiej za wspólną integrację na boisku za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę.

Pani Barbarze Niewidział Dyrektor  Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim za udostępnienie sali  na zajęcia zumby.

 sweitlica_2017.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!