Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Europejski Tydzień Sportu w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: A. Kotecka   
07.06.2017
Ś18.jpgwietlica Socjoterapeutyczna włączyła się aktywnie w Europejski Tydzień Sportu 2017. Wychowankowie Świetlicy spędzili czas na świeżym powietrzu, grając w podwórkową grę tzw. „ziemniaka", badmintona, skacząc na skakance oraz grając w piłkę nożną na piasku, a także rzeźbiąc swoje ciało na Fit Parku.

Główną sportową atrakcją, która odbyła się 27 maja br., była eskapada rowerowa do Piątkowa, gdzie wspólnie z dziećmi i młodzieżą z sołectwa, na czele z panią sołtys - Maryleną Lewandowską, rozegrano mecz piłki nożnej. Nie zabrakło przeciągania liny i bitwy balonowej, a także zabaw integracyjnych. Na zakończenie wizyty w Piątkowie uczestnicy zostali obdarowani balonami z helem. W Europejski Tydzień Sportu włączyliśmy również rodziców i rodzeństwo wychowanków świetlicy, którzy wspólnie gimnastykowali się na zajęciach zumby, które miały miejsce 1 czerwca br. w Domu Kultury i były połączone z Dniem Mamy, Taty i Dziecka.

Pragniemy podziękować pani Sołtys Marylenie Lewandowskiej za wspólną integrację na boisku za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę.

Pani Barbarze Niewidział Dyrektor  Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim za udostępnienie sali  na zajęcia zumby.

 sweitlica_2017.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!