Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces ucznia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces ucznia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim! Drukuj
Wpisał: Małgorzata Rutkowska   
07.06.2017

24343434.jpg czerwca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Opowiadanie małego powstańca" - dzieci i młodzież w Powstaniu Warszawskim 1944 r. zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 24 i Szkołę Podstawową nr 7 w Toruniu oraz Fundację Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek w Toruniu, Instytut Historii i Archiwistyki UMK - Zakład Dydaktyki Historii i Wiedzy o Społeczeństwie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego.

Na konkurs zgłoszono 120 prac uczniów z całego województwa - 70 w kategorii szkół podstawowych i 50 w kategorii gimnazjów. Opowiadania, dla których inspiracją była myśl: „Choć miał na sobie zbyt obszerny mundur i za wielki hełm, to serce było w nim gorące..." oceniane były za równo pod względem merytorycznym (fakty związane z Powstaniem Warszawskim), jak i literackim.

Praca ucznia klasy V a Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim Wojciecha Walendy została oceniona najwyżej i tym samym Wojtek zajął I miejsce w swojej kategorii. Otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe oraz gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.    

 szpot.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!