Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukces ucznia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukces ucznia Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim! Drukuj
Wpisał: Małgorzata Rutkowska   
07.06.2017

24343434.jpg czerwca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu „Opowiadanie małego powstańca" - dzieci i młodzież w Powstaniu Warszawskim 1944 r. zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 24 i Szkołę Podstawową nr 7 w Toruniu oraz Fundację Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek w Toruniu, Instytut Historii i Archiwistyki UMK - Zakład Dydaktyki Historii i Wiedzy o Społeczeństwie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego.

Na konkurs zgłoszono 120 prac uczniów z całego województwa - 70 w kategorii szkół podstawowych i 50 w kategorii gimnazjów. Opowiadania, dla których inspiracją była myśl: „Choć miał na sobie zbyt obszerny mundur i za wielki hełm, to serce było w nim gorące..." oceniane były za równo pod względem merytorycznym (fakty związane z Powstaniem Warszawskim), jak i literackim.

Praca ucznia klasy V a Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim Wojciecha Walendy została oceniona najwyżej i tym samym Wojtek zajął I miejsce w swojej kategorii. Otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe oraz gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.    

 szpot.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!