Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nauczyciele i uczniowie przy szachownicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nauczyciele i uczniowie przy szachownicy Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
14.06.2017
3.jpgKujawsko-Pomorski Związek Szachowy zorganizował w Szkole Podstawowej w Kowalewie Pomorskim w ramach Ogólnopolskiego Projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez Szachy w Szkole" kolejny kurs dla nauczycieli z zakresu metodyki nauczania gry   w szachy.

Uczestniczyło w nim 28 nauczycieli z całego województwa, w tym trzech ze Szkoły Podstawowej. Trwał on  72 godz.   Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Duże emocje wywołał wśród kursantów turniej z udziałem ośmiorga naszych uczniów klas pierwszych i drugich, uczestników zajęć w ramach projektu „Edukacja przez szachy w szkole". Udział w turnieju  był jednym z elementów zaliczenia kursu i otrzymania certyfikatu przez nauczycieli. Odbył się on na dystansie 5 rund. Wśród kobiet zwyciężyła Hanna Szulc - Lewandowska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu. Drugie miejsce zajęła była szachistka LKS Promień Justyna Sankiewicz z Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim. W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Paweł Wojtanowski ze Szkoły Podstawowej nr 1  w Łysomicach. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi młodzi szachiści, wśród których najlepszy był Bartosz Bąk, przed Błażejem Żądlakiem i Zuzanną Krasucką, którzy w rywalizacji z dorosłymi zajęli kolejno  10, 11 i 12 miejsce wśród 34 startujących.   Najlepsi otrzymali medale oraz puchary, a dzieci za odwagę drobne upominki. 

 mrozinski_szachy_01.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!