Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Trzy etapowy wyścig Rychnowskich Sokołów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Trzy etapowy wyścig Rychnowskich Sokołów Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo   
16.06.2017

1.jpgKolejny pracowity weekend zaliczyli zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo. Tym razem wystartowali w trzyetapowym Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Gruta, który został rozegrany w miejscowościach: Gruta, Łasin i Słup.

Pierwszym etapem była jazda indywidualna na czas na dystansie 5 km. Dystans ten miały do pokonania wszystkie kategorie wiekowe.

W kat. żak  Wojciech Kowalski debiutujący w jeździe indywidualnej na czas zajął dwudzieste pierwsze miejsce

Nasze młodziczki: Agata Kowalska i Anita Tomaszewska  swój start zakończyły odpowiednio na dwunastej i siedemnastej pozycji.  Młodzicy: Paweł Walenciak, Kacper Sęk i Tymoteusz Śliwka zajęli miejsca w trzeciej dziesiątce.

Tego samego dnia,  w godzinach popołudniowych rozegrany został drugi etap - kryterium uliczne w Łasinie. W trudnych warunkach technicznych najlepiej pojechała Agata Kowalska kończąc swój wyścig na piątej pozycji, Anita Tomaszewska była jedenasta.

Dzień później zawodnicy wystartowali w trzecim ostatnim etapie.  Jako pierwsi na trasę ruszyli żacy, którzy do pokonania mieli 18 km. Bardzo dobrze spisali się Wojciech Kowalski i Aleksander Lipiński, którzy zajęli odpowiednio jedenaste i dwunaste miejsce.

Pechowo wyścig ułożył się dla naszych młodziczek: Anita Tomaszewska i Agata Kowalska  po kraksie na pierwszym okrążeniu wyścig ukończyły w grupie. Paulina Matczak była osiemnasta. Rywalizację młodzików przerwano po dwóch rundach z powodu dużej ilości kraks.

W klasyfikacji generalnej  po trzech etapach najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem UKS „Sokół" została Agata Kowalska, która była jedenasta.   

 2.jpg
  Agata Kowalska podczas pomiaru prawidłowości obrotu przed czasówką
 3.jpg
 Anita Tomaszewska przed startem do jazdy indywidualnej na czas.
 4.jpg
 Wojtek Kowalski na trasie czasówki.
1.jpg
  od lewej: Tymoteusz Śliwka, Kacper Sęk i Paweł Walenciak przed kryterium w Łasinie.
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!