Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacyjna audycja radia PiK w naszym mieście

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacyjna audycja radia PiK w naszym mieście Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
07.07.2017
wakacyjna_audycja_radia_pik_07_07_17_00.jpgW dniu 7 lipca br. w godz. 9:00-12:00 nasze miasteczko odwiedziło radio PiK, z wakacyjną audycją „Ale PiKne lato". Z plenerowego studia spikerzy opowiadali o tym, co warto zobaczyć w Kowalewie Pomorskim oraz jak można ciekawie spędzić wakacje w naszej okolicy.
W ramach akcji „Ale PiKne lato" były przeprowadzane wywiady z mieszkańcami, aby pokazać Kowalewo Pomorskie z różnych stron, przez historię, ludzi oraz inicjatywy. Pan Joachim Kupski opowiedział na antenie m.in. o krzyżackich początkach miasta oraz o tym, co pozostało z tamtych czasów. Wywiadu udzielił również przedstawiciel Koła Polskiego Związku Wędkarzy w Kowalewie Pomorskim, informując o wyczynach miejscowych wędkarzy oraz o tym, jakie możliwości do wędkowania daje okolica Kowalewa. O swoich sukcesach opowiedzieli także chórzyści Chóru 730-lecia, działającego w naszym mieście. Plenerowe studio radia PiK odwiedzili również rekordzista Polski w nurkowaniu bezdechowym Pan Robert Cetler oraz miłośnicy rowerowych trików, przebywający corocznie na obozie bmx w Kowalewie Pomorskim.

W czasie audycji nie zabrakło również niespodzianek dla słuchaczy i mieszkańców.

wakacyjna_audycja_radia_pik_07_07_17_01.jpg
 wakacyjna_audycja_radia_pik_07_07_17_02.jpg
 wakacyjna_audycja_radia_pik_07_07_17_03.jpg
 wakacyjna_audycja_radia_pik_07_07_17_04.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!