Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne XXIV wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć (aktualizacje)

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne XXIV wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć (aktualizacje) Drukuj
Wpisał: Organizatorzy   
15.07.2017
11_small_zmagania.jpgW nadchodzący poniedziałek w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury rozpocznie się XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Po uroczystym otwarciu o godzinie 09:30 dwustu trzydziestu  szachistów  z całej Polski zasiądzie do zmagań przy szachownicy.

Kowalewo reprezentować będzie dwudziestu szachistów grających w różnych grupach. Rozgrywki będą odbywać  się w sześciu grupach. Najlepsi szachiści grają o nagrodę główną w kategorii Open A, w której faworytem jest reprezentant Ukrainy Nazar Ustianovich. Uczestnicy turnieju będą korzystać  z boisk Centrum Sportu i Rekreacji oraz wyjeżdżać nad pobliskie jeziora i do Torunia. Rozegrają także tradycyjny turniej  piłkarski  dla szachistów. W piątek w godzinach wieczornych odbędzie się turniej błyskawiczny, do którego zapraszamy szachistów nie tylko biorących w głównym turnieju. Uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju  nastąpi  16 lipca o godzinie 13:30.

szachy_fotorelacja_7_2017.jpg
blitz_2017.jpg

iii_turniej_szachowy_plakat_862_strona.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!