Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne XXIV wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć (aktualizacje)

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne XXIV wielkie zmagania szachowe w Kowalewie Pomorskim czas zacząć (aktualizacje) Drukuj
Wpisał: Organizatorzy   
15.07.2017
11_small_zmagania.jpgW nadchodzący poniedziałek w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury rozpocznie się XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Po uroczystym otwarciu o godzinie 09:30 dwustu trzydziestu  szachistów  z całej Polski zasiądzie do zmagań przy szachownicy.

Kowalewo reprezentować będzie dwudziestu szachistów grających w różnych grupach. Rozgrywki będą odbywać  się w sześciu grupach. Najlepsi szachiści grają o nagrodę główną w kategorii Open A, w której faworytem jest reprezentant Ukrainy Nazar Ustianovich. Uczestnicy turnieju będą korzystać  z boisk Centrum Sportu i Rekreacji oraz wyjeżdżać nad pobliskie jeziora i do Torunia. Rozegrają także tradycyjny turniej  piłkarski  dla szachistów. W piątek w godzinach wieczornych odbędzie się turniej błyskawiczny, do którego zapraszamy szachistów nie tylko biorących w głównym turnieju. Uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju  nastąpi  16 lipca o godzinie 13:30.

szachy_fotorelacja_7_2017.jpg
blitz_2017.jpg

iii_turniej_szachowy_plakat_862_strona.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!