Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 15.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Konkurs plastyczny "Nasi dzielni strażacy"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Konkurs plastyczny "Nasi dzielni strażacy" Drukuj
Wpisał: Agnieszka Szewczyk   
10.07.2017
nzasi_dzielni_strazacy_10_07_17_00.jpgSamorząd Gminy Kowalewo Pomorskie w maju br. ogłosił po raz kolejny konkurs dla dzieci z placówek oświatowych z terenu gminy pn. „Nasi dzielni strażacy". Celem konkursu była popularyzacja ochrony przeciwpożarowej poprzez zainteresowanie dzieci i młodzieży działalnością Ochotniczych Straży Pożarnych, uświadomienie występowania zagrożeń oraz nauka właściwego zachowania i prawidłowego postępowania przy zagrożeniu pożarowym już od najmłodszych lat.
Cieszy fakt, iż zainteresowanie konkursem było bardzo duże - wpłynęły 204 prace. Komisja w składzie: Rybicka Ilona - Doradca - Pełnomocnik Burmistrza, Barbara Niewidział - Dyrektor MGOK w Kowalewie Pomorskim oraz Druhna Jasińska Edyta - Skarbnik Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego Zw. OSP RP w Kowalewie Pomorskim po długich eliminacjach wybrała 45 zwycięskich prac.

I GRUPA - przedszkola - łącznie prac 50

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1

Szczerba Julia

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

I

2

Lewandowski Miłosz

Przedszkole Publiczne

II

3

Jagielski Kryspin

Przedszkole Publiczne

III

4

Świerad Tomasz

Przedszkole Publiczne

III

5

Mejger Amelia

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

wyróżnienie

6

Żurawska Klaudia

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

wyróżnienie

7

Liwiak Łukasz

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

8

Kasprowicz Maja

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

9

Zieliński Kacper

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

10

Nowak Mikołaj

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

11

Zelmański Krzysztof

Przedszkole Publiczne

wyróżnienie

II GRUPA - szkoły podstawowe (klasy I - III) - łącznie prac 102

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1

Hüttner Alicja

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

I

2

Świerad Maja

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

I

3

Bocianowski Dominik

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

II

4

Cyrwus Anna

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

II

5

Frankowicz Błażej

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

II

6

Dulnikowski Przemysław

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

III

7

Wiśniewska Magdalena

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

8

Owczarczyk Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

9

Kowalik Olga

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

10

Daszkowska Malwina

Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach

wyróżnienie

11

Paszkiewicz Patrycja

Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie

wyróżnienie

12

Skorasińska Marcelina

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

13

Betkier Szymon

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

wyróżnienie

14

Lewandowski Dawid

Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach

wyróżnienie

15

Szwesta Julia

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

16

Tomaszewska Natalia

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

17

Jaroszewski Maksym

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

18

Skorska Amelia

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

III GRUPA - szkoły podstawowe (klasy IV - VI) - łącznie prac 44

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1

Boniecka Martyna

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

I

2

Skowrońska Julia

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

I

3

Jasińska Patrycja

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

I

4

Barczykowska Natalia

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

II

5

Humięcka Maja

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

II

6

Kuźniar Kacper

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

III

7

Brzezińska Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

III

8

Putz Karolina

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

9

Regulski Jakub

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

wyróżnienie

10

Okurowska Martyna

Szkoła Podstawowa w Wielkie Łące

wyróżnienie

11

Wójcikowska Martyna

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

12

Manikowska Dominika

Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące

wyróżnienie

13

Rudnicka Kinga

Szkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim

wyróżnienie

 IV GRUPA - gimnazjum - łącznie prac 8

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1

Włudarczyk Izabela

Publiczne Gimnazjum

I

2

Boniecka Maria

Publiczne Gimnazjum

II

3

Daszkowska Martyna

Publiczne Gimnazjum

III

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się podczas zakończenia roku szkolnego w poszczególnych szkołach.

nzasi_dzielni_strazacy_10_07_17_01.jpg
 nzasi_dzielni_strazacy_10_07_17_02.jpg
 nzasi_dzielni_strazacy_10_07_17_03.jpg
 nzasi_dzielni_strazacy_10_07_17_04.jpg
 nzasi_dzielni_strazacy_10_07_17_05.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!