Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pływalnia Kowalewo Pomorskie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pływalnia Kowalewo Pomorskie Drukuj
Wpisał: Agnieszka Szczepanowska   
10.07.2017
plywalnia_informacja_10_07_17_00.jpgSzanowni klienci, uprzejmie informujemy, że w okresie wakacji letnich Pływalnia dostępna jest dla klientów indywidualnych codziennie od godziny 12.00 do 22.00.
Pływalnia od otwarcia cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów indywidualnych jak również dzieci oraz młodzieży, którzy w ramach zajęć szkolnych od poniedziałku do piątku korzystają bezpłatnie z naszej pływalni.
W czasie wakacji odwiedza naszą pływalnię zwiększona liczba osób są to nie tylko mieszkańcy naszej gminy, czy sąsiednich, ale również z całego kraju jak również z zagranicy przybywający na odpoczynek do swoich rodzin czy znajomych.

Od 31 października 2014 r. odwiedziło ją ponad 170.000 osób. Aktualna cena biletu to jedynie 6,00 zł za pierwszą godzinę użytkowania oraz 0,10 zł dopłaty za każdą kolejną rozpoczętą minutę. Dla posiadaczy karty Duża Rodzina zniżka wynosi 50%. Dla wytrwałych i lubiących długie odpoczynki w wodzie pływalna w swojej ofercie posiada również bilet całodzienny - koszt jednego biletu wynosi 15 zł/osoba.

Ponadto wprowadzony zostanie na okres wakacji nowy bilet - „Senior" ze zniżką 50% ceny biletu indywidualnego tj. 3,00 zł. Nasi seniorzy doskonale wiedzą jak woda wpływa na ich organizm, zdrowie a także samopoczucie. Wszystkie osoby, które mają ukończone 60 lat zapraszamy w każdy poniedziałek i wtorek od godz. 12.00 do 15.00. Bilet „Senior" obowiązywać będzie od 17.07.2017 r.

W związku z planowaną przerwą technologiczną, która w tym roku przypada od dnia 21 sierpnia do 8 września br. obiekt będzie nieczynny. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do korzystania z pływalni po przerwie od 9 września 2017 r.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!