Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wychowankowie Przedszkola Publicznego odchodzą do szkoły

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wychowankowie Przedszkola Publicznego odchodzą do szkoły Drukuj
Wpisał: Renata Sulska, Marcin Działdowski   
11.07.2017

small_przedskzole_7.jpgŻegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas.

Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas".

26 czerwca br. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim odbyła się uroczystość pożegnania wychowanków naszego przedszkola, którzy od września rozpoczną kolejny etap w swoim życiu -  naukę w szkole. Był to dzień szczególny, pełen przeżyć i nostalgii, zależało nam, aby ta niecodzienna uroczystość pozostała miłym i niezapomnianym wydarzeniem. 

Część artystyczną rozpoczęły przedszkolaki tańcem poloneza - prezentowały się dostojnie w galowych strojach. W dalszej kolejności poprzez wiersze i piosenki  dziękowały nauczycielom, wszystkim pracownikom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, naukę i opiekę.

Do pożegnania dołączyły się dzieci z młodszej grupy, które życzyły swoim starszym kolegom powodzenia i sukcesów w szkole, a na pamiątkę wręczyły im zrobione przez siebie kwiatki.

Następnie pani dyrektor Joanna Piasecka gratulowała występu dzieciom, życzyła powodzenia w szkole, zaprosiła do odwiedzania przedszkola, natomiast rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie naszego przedszkola i wspaniałą współpracę. Dla dzieci przewidziane były nagrody: dyplomy, książki  i okolicznościowe zdjęcia, które wręczali: pani dyrektor Joanna Piasecka wraz z panem burmistrzem Andrzejem Grabowskim i przewodniczącym Rady Rodziców panem Rafałem Kamper. Pamiątkowe dyplomy wręczyły również nauczycielki zajęć dodatkowych: pani Małgorzata Balcerek - nauczycielka języka angielskiego i pani Małgorzata Piątek - nauczycielka religii. Swoją obecnością zaszczycił nas również Jerzy Koralewski Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Zdrowia.

Przedstawicielki rodziców panie Lidia Dunajska i Magdalena Lipińska złożyły podziękowania wychowawcom i wszystkim pracownikom przedszkola  za opiekę, cierpliwość i trud włożony w edukację ich dzieci. Rodzice przygotowali również słodki poczęstunek, który uświetnił tą uroczystość.

Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji !!!

 

przedszkolaki_do_skoly_2017.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!