Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wychowankowie Przedszkola Publicznego odchodzą do szkoły

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wychowankowie Przedszkola Publicznego odchodzą do szkoły Drukuj
Wpisał: Renata Sulska, Marcin Działdowski   
11.07.2017

small_przedskzole_7.jpgŻegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas.

Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas".

26 czerwca br. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim odbyła się uroczystość pożegnania wychowanków naszego przedszkola, którzy od września rozpoczną kolejny etap w swoim życiu -  naukę w szkole. Był to dzień szczególny, pełen przeżyć i nostalgii, zależało nam, aby ta niecodzienna uroczystość pozostała miłym i niezapomnianym wydarzeniem. 

Część artystyczną rozpoczęły przedszkolaki tańcem poloneza - prezentowały się dostojnie w galowych strojach. W dalszej kolejności poprzez wiersze i piosenki  dziękowały nauczycielom, wszystkim pracownikom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, naukę i opiekę.

Do pożegnania dołączyły się dzieci z młodszej grupy, które życzyły swoim starszym kolegom powodzenia i sukcesów w szkole, a na pamiątkę wręczyły im zrobione przez siebie kwiatki.

Następnie pani dyrektor Joanna Piasecka gratulowała występu dzieciom, życzyła powodzenia w szkole, zaprosiła do odwiedzania przedszkola, natomiast rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie naszego przedszkola i wspaniałą współpracę. Dla dzieci przewidziane były nagrody: dyplomy, książki  i okolicznościowe zdjęcia, które wręczali: pani dyrektor Joanna Piasecka wraz z panem burmistrzem Andrzejem Grabowskim i przewodniczącym Rady Rodziców panem Rafałem Kamper. Pamiątkowe dyplomy wręczyły również nauczycielki zajęć dodatkowych: pani Małgorzata Balcerek - nauczycielka języka angielskiego i pani Małgorzata Piątek - nauczycielka religii. Swoją obecnością zaszczycił nas również Jerzy Koralewski Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Zdrowia.

Przedstawicielki rodziców panie Lidia Dunajska i Magdalena Lipińska złożyły podziękowania wychowawcom i wszystkim pracownikom przedszkola  za opiekę, cierpliwość i trud włożony w edukację ich dzieci. Rodzice przygotowali również słodki poczęstunek, który uświetnił tą uroczystość.

Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych i słonecznych wakacji !!!

 

przedszkolaki_do_skoly_2017.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!