Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nowa droga łącząca gminę Kowalewo Pomorskie z gminą Chełmża

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nowa droga łącząca gminę Kowalewo Pomorskie z gminą Chełmża Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
14.07.2017
nowadroga_18_07_17_00.jpg
W związku z naszymi staraniami w kwestii połączenia miejscowości Mlewo z miejscowością Januszewo (obręb ewid. Dźwierzno) w gminie Chełmża, gmina Chełmża przystąpiła już do trwałego utwardzenia przedmiotowej drogi. Z deklaracji wynika, że I etap przebudowy odcinka drogi wewnętrznej w Januszewie zostanie wykonany do końca września br.
Po modernizacji droga połączy Mlewo z drogą wojewódzką w kierunku Zelgna. Wówczas mieszkańcy obu miejscowości będą mieli ułatwiony dojazd do ośrodka zdrowia w Zelgnie oraz do szkoły stowarzyszeniowej zlokalizowanej w centrum Mlewa.
 nowadroga_18_07_17_01.jpg
 nowadroga_18_07_17_02.jpg
nowadroga140717_01.jpg
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!