Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nowa droga łącząca gminę Kowalewo Pomorskie z gminą Chełmża

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nowa droga łącząca gminę Kowalewo Pomorskie z gminą Chełmża Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
14.07.2017
nowadroga_18_07_17_00.jpg
W związku z naszymi staraniami w kwestii połączenia miejscowości Mlewo z miejscowością Januszewo (obręb ewid. Dźwierzno) w gminie Chełmża, gmina Chełmża przystąpiła już do trwałego utwardzenia przedmiotowej drogi. Z deklaracji wynika, że I etap przebudowy odcinka drogi wewnętrznej w Januszewie zostanie wykonany do końca września br.
Po modernizacji droga połączy Mlewo z drogą wojewódzką w kierunku Zelgna. Wówczas mieszkańcy obu miejscowości będą mieli ułatwiony dojazd do ośrodka zdrowia w Zelgnie oraz do szkoły stowarzyszeniowej zlokalizowanej w centrum Mlewa.
 nowadroga_18_07_17_01.jpg
 nowadroga_18_07_17_02.jpg
nowadroga140717_01.jpg
 
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!