Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rodzinny festyn "Hawajskie wakacje" na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rodzinny festyn "Hawajskie wakacje" na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
26.07.2017
hawajsmieosiedle_26_07_17_000.jpg
"noho ka mana i keia manawa" - moc jest tu i teraz 
Nie musisz pakować walizek i gnać na lotnisko, aby w jednym momencie poczuć beztroski klimat wakacji i gorące słońce... girlandy z kolorowych kwiatów, palmy, a przede wszystkim doskonała zabawa... tak bawiło się Osiedle Brodnickie na tegorocznym, rodzinnym festynie...
Postanowiliśmy, że będzie egzotycznie, chcieliśmy Wszystkich wprowadzić w wakacyjny klimat mówi Henryk Sławiński Przewodniczący Osiedla Brodnickiego.

Zaprosiliśmy do współpracy panie animatorki gier i zabaw z MGOK-u w Kowalewie Pomorskim, które zabrały dzieci w „wakacyjną podróż po Hawajach". Była zabawa integracyjna z chustą animacyjną, przygotowywanie pocztówek z pozdrowieniami z wakacji na Hawajach, łowienie hawajskich piranii, rozpoznawanie owoców egzotycznych, zagadki wakacyjne, rzut do celu i oczywiście obowiązkowa zabawa, której nie mogło zabraknąć podczas hawajskiej imprezy, czyli LIMBO - przechodzenie tanecznym krokiem pod kwiecistą poprzeczką (zawieszaną coraz to niżej i niżej) !

Były gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia - Zumba i Salsation. Energiczne dziewczyny w składzie: Marzena Okafor licencjonowany instruktor, Justyna Foksińska, Karolina Cieślak oraz Dominika Sławińska-Stogowska, podczas festynu udowodniły, że ZUMBA pozwala uwolnić energię, rozładować stres i napięcie.

Impreza zgromadziła wielu uczestników, a wśród nich zaszczycili nas swoją obecnością: Burmistrz Miasta Pan Andrzej Grabowski, Radni Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim: Pan Wojciech Małkiewicz, Pan Jarosław Lewandowski, Pan Marcin Dunajski, Sołtys Sołectwa Sierakowo Pani Marta Pawlik-Śliwa.

Podczas gorącej zabawy można było skosztować soczystych i egzotycznych owoców oraz przepyszną myśliwską grochówkę przygotowaną przez Pana Andrzeja Szczekockiego ...cóż może być przyjemniejszego niż połączenie smaku egzotycznych owoców z rodzimym specjałem.

Zorganizowanie takiego festynu nie byłoby możliwe gdyby nie lista sponsorów, ludzi o wspaniałych sercach, którzy rozumieją potrzebę organizowania takich akcji, i tak:

  • Główny sponsor Przewodniczący Osiedla Brodnickiego Pan Henryk Sławiński,

  • Bank Spółdzielczy w Kowalewie Pomorskim, którego Prezesem jest Pan Zbigniew Krasicki,

  • Radny Rady Miejskiej Pan Wojciech Małkiewicz, Radny Rady Miejskiej Pan Jarosław Lewandowski,

  • Członek Zarządu Pan Ireneusz Motycki,

  • Pan Marek Krasicki.

Dziękujemy animatorkom z MGOK-u za wspaniałą zabawę i zaangażowanie, dziewczynom z grupy tanecznej ZUMBA - SALSATION za pozytywne emocje i gorący klimat.

Pani Bernadecie Wiącek, Pani Małgorzacie Sławińskiej, Pani Paulinie Koniecznej, Panu Jerzemu Wiącek i Panu Eugeniuszowi Grzelak za zaangażowanie przy organizacji.

Wszystkim gościom i mieszkańcom za obecność.

hawajsmieosiedle_26_07_17_001.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_002.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_003.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_004.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_005.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_006.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_007.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_008.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_009.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_010.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_011.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_012.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_013.jpg
 hawajsmieosiedle_26_07_17_014.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!