Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Runda jesienna już się rozpoczyna

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Runda jesienna już się rozpoczyna Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.08.2017
small.jpgPiłkarze seniorzy LKS Promień Kowalewo Pomorskie już trenują przed sezonem gry w V lidze. W dniu 8 sierpnia br. z zawodnikami i trenerem Dariuszem Rozwadowskim spotkał się Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz zarząd klubu sportowego w osobach: prezes Stanisław Krauzewicz, członkowie: Jolanta Jakubiak, Agnieszka Reiwer, Marzena Rachubińska i Genowefa Folchmann. Tradycyjne spotkanie przed rozpoczęciem rundy jesiennej miało na celu wymianę uwag, wskazówek i oczekiwań wszystkich stron.

Za nami trudny sezon zakończony na ostatniej pozycji w grupie. W trakcie zmienił się trener. Obecnie funkcje tę sprawować będzie p. Dariusz Rozwadowski. Obecny rozpoczynamy rundę z optymizmem, ale i z pewną obawą. Mamy silnych przeciwników, ale i wiele chęci do walki. Jako przedstawiciel samorządu zapewniłem piłkarzom wspaniałą bazę sportową, trenera, kierownika drużyny, stroje oraz pokrycie kosztów związanych z wyjazdami i rozgrywkami. Mając zapewniony komfort zawodnicy mogą całym sercem poświęcić się grze na boisku. Najważniejsze jest wykazanie chęci do gry i do wygrywania. Jednak należy pamiętać, że sukcesów nie będzie bez systematycznych treningów, odpowiedniej diety i zdrowego trybu życia. Należy umiejętnie wypośrodkować pasję do piłki, życie rodzinne i zawodowe. Pamiętać, że drużyna to druga rodzina. Trudno jest znaleźć złoty środek, ale nie jest to niemożliwe. Kibice pokładają w was nadzieję na dobrą rozrywkę i na niezapomniane emocje. Mają prawa stawiać wymagania, gdyż działalność klubu jest finansowana z ich podatków. Pomimo starań moich jak i członków klubu nie udaje się znaleźć strategicznego sponsora dla drużyny. Jesteśmy otwarci na konkretne propozycje współpracy- poinformował na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Zabierając głos prezes klubu Stanisław Krauzewicz podkreślał troskę o zawodników seniorów jak i juniorów. Zachęcali do kontaktów i rozmów o problemach.                   

Trener Dariusz Rozwadowski podkreślał chęć stworzenia stabilnej drużyny.

Rozumiem, że rodzina, praca, szkoła, wyjazd czy nawet uroczystość rodzinna jest ważna, ale trzeba umieć to wypośrodkować. Gramy nie tylko dla własnej przyjemności, ale również dla kibiców. Musimy czuć się wszyscy odpowiedzialni za drużynę i wynik meczu. Zachęcam do rozmów i spotkań- podkreślał trener Rozwadowski.  

Zawodnicy zapewniali, że równie mocno czują się odpowiedzialni za losy drużyny. Chcą trenować i chcą grać. Właśnie tę chęć gry w piłkę nożną w klubie Promień w sezonie 2017/2018 pisemnie wyraziło 22 zawodników. Są to:             

1. Bocianowski Michał

2. Chrościelewski Szymon            

3. Dąbrowski Przemysław         

4. Dybka Bartłomiej                 

5. Glasa Patryk               

6. Jagielski Bartosz                 

7. Kamiński Tomasz

8. Kawka Dawid

9. Kawula Damian

10. Kulczewski Łukasz                                       

11. Kwiatkowski Piotr                

12. Łuszczyński Maciej                    

13. Marcinkowski Przemysław                                   

14. Olkowski Bartosz                   

15. Pawlewicz Dawid

16. Pietrzykowski Marek

17. Sankiewicz Adrian                                        

18. Stankiewicz Tomasz                    

19. Szczodrowski Daniel

20. Tarka Marcin                           

21. Walaszkowski Piotr                

22. Wieczorkowski Kamil                                

Treningi trwają od miesiąca. Za nimi już kilka sparingów. W naszej grupie ligowej są jeszcze: Grom Więcbork, Pomorzanin Toruń, Start Pruszcz, Viktoria Lisewo, Mustang Ostaszewo, Drwęca Golub- Dobrzyń, Flisak Złotoria, Tor Laskowice Pomorskie, Wojownik Wabcz, KS Łochowo, Iskra Ciechocin, BKS Bydgoszcz, Pomorzanin Serock, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Gryf Sicienko.

Pierwszy mecz 19 sierpnia z Gromem Więcbork na naszym boisku.  

 promien_inauguracja.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!