Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Apel!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Apel! Drukuj
Wpisał: Zyta Szymańska   
29.08.2017

W związku z nawałnicami , które w ostatnich dniach miały miejsce na terenie naszego Województwa, proszę mieszkańców naszej gminy o rozważenie możliwości wsparcia rzeczowo - finansowego dla gmin dotkniętych kataklizmem.

Gwałtowne burze i łamiące się drzewa uszkodziły w różnym stopniu wiele domów mieszkalnych i budynków gospodarczych. W wyniku intensywnych opadów i silnych wiatrów zniszczonych zostało również wiele hektarów pól uprawnych, co w poważnym stopniu uszczupli budżet poszkodowanych mieszkańców.

Mając na uwadze tragiczną sytuację poszkodowanych oraz pilną potrzebę pomocy, wszystkich państwa którzy chcieliby wesprzeć finansowo poszkodowanych prosimy o wpłaty na konto nr:

BS Kowalewo Pomorskie 85949600080000172020000051 z dopiskiem „Poszkodowani w wyniku wichury 2017"

Przyjmowana jest także pomoc w formie rzeczowej. W tej sprawie proszę o kontakt z Kierownikiem Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Kowalewie Pomorskim tel. 56 684 11 30,  56 684 28 73, kom. 605 613 274 .

Szanowni Państwo  - w minionych latach nie raz  pokazaliście , że osoby pokrzywdzone w pożarach i huraganach  zawsze mogły  liczyć na waszą pomoc  i wsparcie .  Wiem, że i tak będzie w tym przypadku.

Za wszelkie formy pomocy poszkodowanym gminom i ich mieszkańcom już dziś serdecznie dziękuje.

 

Burmistrz

Miasta Kowalewo Pomorskie

Andrzej Grabowski

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!