Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Witacze już powstają

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Witacze już powstają Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.08.2017

small.jpgAż 19 witaczy powstaje na terenie gminy Kowalewo Pomorskie. Autorami ich jest 15 sołectw i 1 stowarzyszenie. Poniżej prezentujemy tylko kilka z nich, aby pobudzić Państwa ciekawość. Każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy i każdy wymagał dużo pracy, czasu i zaangażowania wielu mieszkańców. Zachęcamy do wycieczek i poszukiwania tych rękodzieł.

 Zgodnie z regulaminem konkursu w pełnej krasie Witacze powinny zaprezentować się nam w poniedziałek rano, kiedy to komisja konkursowa dokona ich oceny.

 

Andrzej Grabowski

Burmistrz miasta

 zdjecia_witacze.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!