Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zbliżają się Dożynki Gminno-Parafialne

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zbliżają się Dożynki Gminno-Parafialne Drukuj
Wpisał: R. Siwiec   
24.08.2017

przygotowania_dozynki_02017.jpgW związku ze zbliżającymi się Dożynkami Gminno-Parafialnymi, które w tym roku odbędą się w miejscowości Chełmonie w dniu 27 sierpnia, zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców, a przede wszystkim do właścicieli nieruchomości, ich zarządców i użytkowników oraz do administratorów budynków i kierowników zakładów pracy, aby zwrócili szczególną uwagę na wygląd posesji, za które są odpowiedzialni.

Dożynki to każdego roku najważniejsze święto w naszej gminie. Przygotowując się do tej uroczystości chcielibyśmy, aby wszystkie nieruchomości wyglądały estetycznie.

Mając więc na uwadze korzystny wizerunek gminy, już teraz zacznijmy prace porządkowo-pielęgnacyjne w obrębie własnego otoczenia. Co więcej, dbałość o estetykę swoich posesji powinna stać się całoroczną praktyką i obyczajem mieszkańców, gdyż dopiero wtedy przyniesie oczekiwane efekty.

Wspólnie zadbajmy więc o to, aby wypracowane na terenie naszej gminy standardy w  zakresie utrzymania czystości i porządku oraz konserwacji zieleni pozostały zachowane i  starajmy się, by gmina Kowalewo Pomorskie była postrzegana jako czysta i zadbana.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!