Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W trosce o dobro dziecka

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W trosce o dobro dziecka Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.08.2017
w_trosce_o_dobro_dziecka_250817_00.jpgW dniu 23 sierpnia br. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie odbyło się trójstronne spotkanie, którego celem było powstanie oddziału przedszkolnego w tej placówce. Duża liczba chętnych dzieci spowodowała, że od 1 września w tej szkole uczyć się będzie nie tylko 22 sześciolatków, ale po raz pierwszy powstanie oddział młodszych dzieci.

Do grupy 3-5-latków uczęszczać będzie 24 dzieci z okolicy.

W spotkaniu, które miało na celu przedstawienie zasad funkcjonowania i pokazania warunków w jakich dzieci będą przebywały, uczestniczyli rodzice, dyrektor i sekretarz szkoły, wychowawczyni oraz organ prowadzący czyli Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Przybyło również kilku uczniów ciekawych nowego miejsca do którego będą uczęszczać.

Społeczny zastępca dyrektora, który od 1 września obejmie funkcję dyrektora pani Julia Szczepańska przedstawiła wychowawcę p. Małgorzatę Wołk. Za kilka dni dołączy do niej stażystka, która wesprze oddział w codziennym funkcjonowaniu.

Zabierając głos Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zapewnił, że dzieci są bezpieczne i mają zapewnione jak najlepsze warunki pobytu. Funkcjonowanie oddziału w kolejnym roku zależeć będzie od liczebności dzieci.

Rodziców interesowały również zasady korzystania z placu zabaw oraz wyżywienie.

 w_trosce_o_dobro_dziecka_250817_01.jpg
 w_trosce_o_dobro_dziecka_250817_02.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!