Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rozmowy z parlamentarzystami o klęskach żywiołowych i o sporcie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rozmowy z parlamentarzystami o klęskach żywiołowych i o sporcie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.08.2017
6_skate.jpgW dniu 24 sierpnia br. Burmistrz Andrzej Grabowski uczestniczył w dwóch spotkaniach z parlamentarzystami. Jedno miało miejsce w urzędzie marszałkowskim, a drugie w gminie Kowalewo Pomorskie. Posłowie: Zbigniew Sosnowski,  Eugeniusz Kłopotek oraz Władysław Kosiniak Kamysz spotkali się z samorządowcami z naszego województwa (starostwie, wójtowie i burmistrzowie), aby porozmawiać o problemie reagowania w czasie wystąpienia anomalii pogodowych.

W spotkaniu uczestniczyli również samorządowcy szczebla wojewódzkiego: marszałek Dariusz Kurzawa i Przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober. Samorządowcy, wśród których byli również ci z terenów poszkodowanych przez wichury, zarzucili posłów skargami na temat reakcji służb odpowiedzialnych za przeciwdziałanie i likwidację skutków huraganów, burz i trąb powietrznych. 

W drugim spotkaniu Burmistrz Kowalewa jako gospodarz zapoznał gości: posła Władysława Kosiniaka Kamysza, posła Zbigniewa Sosnowskiego, przewodniczącego Ryszarda Bober oraz Dyrektora z Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Michała Dziubak z naszą bazą sportową. Wysoka ocena organizacji przez samorząd gminy Kowalewo Pom. Dożynek Wojewódzkich w 2014r. spowodowała, że przedstawiciele LZS  rozważają możliwość powierzenia nam organizacji imprezy sportowej na ogólnopolskim szczeblu. Pływalnia jak i centrum Rekreacji i Sportu zyskały aprobatę gości. Na skate parku mieli oni możliwość podziwiania umiejętności dzieci, które akurat tego dnia przyjechały do Kowalewa aż z Gdańska. Młodzi ludzie podkreślali, że to najfajniejszy obiekt na jakim byli.

 skate_park_wizyta_2017.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!