Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pracownicy podziękowali swojemu dyrektorowi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pracownicy podziękowali swojemu dyrektorowi Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz szkoły   
01.09.2017

small_01_smaller.jpg „Grono Pedagogiczne wraz z Pracownikami Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie  składają serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Elżbiecie Arbart za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora szkoły w latach 2001-2017r."          

Taka treść znajduje  się na grawerze, który  wraz z wielkim koszem kwiatów otrzymała  na zakończenie swojej kadencji była Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie p. Elżbieta Arbart od Grona Pedagogicznego i Pracowników niepedagogicznych szkoły.

Nie zabrakło też podziękowań od Rady Rodziców - p. Małgorzata Murzynowska - Lipińska wręczając bukiet kwiatów podziękowała p. Elżbiecie Arbart za owocną i serdeczną współpracę.

Była dyrektor szkoły odwzajemniła się wszystkim równie serdecznymi słowami. Złożyła gratulacje p. Julii Szczepańskiej, która z dniem 01 września br. objęła stanowisko Dyrektora SP Wielkie Rychnowo.  Podziękowała wszystkim za współpracę oraz zaznaczyła, iż cieszy się, że dołączyła do grona byłych dyrektorów tej szkoły, z  dużą satysfakcją tego, iż to za jej kadencji szkoła otrzymała swojego patrona, nastąpiło rozwinięcie sztandaru i odsłonięcie tablicy pamiątkowej, które na stałe wpiszą się w historię szkoły.

small_01.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!