Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow PODZIĘKOWANIE - OSP Sierakowo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

PODZIĘKOWANIE - OSP Sierakowo Drukuj
Wpisał: Druh Marcin Dunajski   
08.09.2017

osp_sierakowo_podziekiwanie_080917_00.jpgWiele gmin w naszym kraju zmaga się z problemem finansowania Ochotniczych Straży Pożarnych. Jest to ogromny problem, który niestety narasta z roku na rok. Strażacy ochotnicy są bardzo dobrze wyszkoleni i wyjeżdżają do coraz większej ilości zdarzeń, w których potrzeba jest coraz to nowszego wyposażenia.

Strażacy z Sierakowa postanowili, że wezmą sprawy w swoje ręce, w wolnym czasie zajęli się poszukiwaniem środków na ten cel. Zwróciliśmy się z prośbą do wszystkich mieszkańców Sierakowa oraz Burmistrza Miasta, który dofinansował zakup w wys. 50% wartości pojazdu.

Mieliśmy nadzieję, że uda nam się pozyskać środki na zakup samochodu, bo mamy dużo planów związanych z rozwojem naszej jednostki.  Od wielu lat podejmujemy wszelkie starania, aby walczyć o bezpieczeństwo w naszym regionie oraz być animatorem życia społecznego w naszej miejscowości. U progu 95-tej rocznicy pierwszych wzmianek o istnieniu straży w Sierakowie bardzo dziękujemy, każdemu, kto pomógł nam w tych staraniach, naszym mieszkańcom, znajomym oraz Burmistrzowi Miasta Andrzejowi Grabowskiemu.

Marcin Dunajski

,, Bogu na chwałę ludziom na pożytek''
Inicjatorzy akcji-OSP SIERAKOWO  

osp_sierakowo_podziekiwanie_080917_01.jpg   
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!