Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 16.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zapraszamy do pływalni po przerwie technologicznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zapraszamy do pływalni po przerwie technologicznej Drukuj
Wpisał: Marzena Rachubińska   
08.09.2017
otwarcie_po_przerwie_00080917.jpgW sobotę 9 września br po trwającej niespełna trzy tygodnie przerwie technologicznej ruszy pływalnia. Jak co roku w przerwie została wymieniona woda we wszystkich nieckach basenowych. Ponadto przeprowadzono konserwację urządzeń technologii basenowej, w ramach trwającej gwarancji obiektu dokonano również drobnych napraw. Zostały także odświeżone ściany w szatniach i na korytarzach.
Od najbliższego poniedziałku 11 września z pływalni zaczyna korzystać bezpłatnie w ramach zajęć wychowania fizycznego młodzież szkół z całej naszej gminy. W miarę technicznych możliwości ( wolnych miejsc na pływalni) będzie również korzystała jak co roku młodzież szkół spoza Gminy Kowalewo Pomorskie. Na Centrum Rekreacji i Sportu- Pływalnia realizowany będzie do grudnia br także kolejny rok program " Umiem pływać", z którego korzystają dzieci nie tylko z naszych szkół , ale także dzieci z sąsiednich gmin.

Od początku funkcjonowania pływalna w Kowalewie Pomorskim cieszy się dużym zainteresowaniem tj. od 31.10.2014 roku odwiedziło ją prawie 190 000 osób. Także teraz po zakończonej przerwie technologicznej bardzo serdecznie zapraszamy naszych stałych bywalców oraz wszystkie pozostałe osoby chętne do skorzystania z naszej pływalni.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!