Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 17.10.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Naprawa drogi krajowej nr 15 na terenie miasta Kowalewo Pomorskie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Naprawa drogi krajowej nr 15 na terenie miasta Kowalewo Pomorskie Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
14.09.2017

rob_drog_000.jpgW związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi naprawy ubytków w nawierzchni oraz regulacji studzienek na drodze krajowej nr 15, przede wszystkim na terenie miasta Kowalewo Pomorskie - informujemy, że w dniu 12 września br. została załatana zagrażająca bezpieczeństwu dziura, zlokalizowana na skrzyżowaniu ul. Toruńskiej i ul. Batalionów Chłopskich.

Z informacji uzyskanych od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - Rejon w Toruniu wynika, że pozostałe uszkodzenia na naszym terenie będą naprawiane od 19 września br. Jednocześnie wyjaśniamy, że oczekiwane remonty cząstkowe nawierzchni drogi krajowej nr 15 nie mogły być wykonywane w lipcu i sierpniu br., gdyż zarządca drogi krajowej nie uzyskał zgody Policji na wprowadzenie utrudnień w ruchu w okresie wakacyjnym.

Wobec powyższego, prosimy kierowców i innych uczestników ruchu drogowego o cierpliwość i wyrozumiałość, natomiast mieszkańcom dziękujemy za zgłaszane uwagi. Liczymy na szybkie rozwiązanie problemu i usunięcie utrudnień.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!