Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W trosce o sprawne zagospodarowanie środków

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W trosce o sprawne zagospodarowanie środków Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.09.2017
w_trosce_o_260917_00.jpgUrząd Marszałkowski jako Instytucja Zarządzająca (IZ) środkami unijnymi zaprosił w dniu 22 września Instytucję Pośredniczącą (IP) jaką jest Biuro ZIT oraz Instytucję Wdrażającą (IW) jaką są samorządy celem omówienia bieżącej sytuacji wdrażania środków unijnych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.
Urząd Marszałkowski jak i Biuro ZIT zaprezentowały informacje na jakim etapie jest poziom kontraktacji środków na koniec III kwartału br. Narzucony przez Ministerstwo Rozwoju wskaźnik w wys. 44% został osiągnięty na poziomie 40%. Wszystkie strony zastanawiały się w jaki sposób podnieść i przyspieszyć poziom kontraktacji.

Samorząd gminy Kowalewo Pomorskie reprezentował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Zabierając głos Burmistrz podkreślał, że unijnych urzędników nie będą obchodziły braki kadrowe w samorządach czy kłopoty z projektantami, albo wykonawcami. Narzucone terminy i wskaźniki musimy osiągną.

Na spotkaniu podkreślano, że nasz samorząd jako jedyny w województwie ma przyjęty Gminny Program Rewitalizacji. Pozwala to na sięgnięcie po środki z puli rewitalizacyjnej. Konkurs ten będzie rozpisany wiosną.

 w_trosce_o_260917_01.jpg
 w_trosce_o_260917_02.jpg
 w_trosce_o_260917_03.jpg
 w_trosce_o_260917_04.jpg
 w_trosce_o_260917_05.jpg
 w_trosce_o_260917_06.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!