Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jesienne sukcesy rowerzystów z Wielkiego Rychnowa

Ostatnio wprowadzone

Jesienne sukcesy rowerzystów z Wielkiego Rychnowa Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska
28.09.2017

miniaturka.jpgW minioną niedzielę w Małym Rudniku rozegrano wyścig ze startu wspólnego o Puchar Starosty Powiatu Grudziądzkiego. Na starcie tych zawodów stanęło blisko 250 zawodników rywalizujących w różnych kategoriach wiekowych, w tym wychowankowie i zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo.

Zawodnicy rywalizowali na selektywnej rundzie o długości 17 km, najmłodsze kategorie do pokonania miały jedno okrążenie, a najstarsze trzy.

W kategorii żakini ósme miejsce wywalczyła Katarzyna Kurzyńska  (SP Pluskowęsy), trzynasta była Weronika Rysiewska (SP Wielkie Rychnowo),  a siedemnastą pozycję zajęła  Julia Kolasa (SP Wielka Łąka).

Wśród żaków na czternastym  miejscu na mecie zameldował się Aleksander Lipiński (SP Wielka Łąka), siedemnasty był Jonasz Śliwka (SP Wielkie Rychnowo), a dwudziestą pozycję zajął Wojciech Kowalski (SP Wielkie Rychnowo)

Najwyżej spośród kategorii młodziczka na trzynastym miejscu wyścig  ukończyła Anita Tomaszewska (SP Pluskowęsy). Spośród młodzików najlepiej spisał się Paweł Walenciak, który był trzynasty.

Do udanych wyścig w Małym Rudniku zaliczą Piotr Klimkowski, Adrian Marzec, Bartosz Małkiewicz i Daniel Śliwka - wychowankowie UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo, obecnie reprezentujący TKK „Pacific" Nestle Fitness Cycling Team.

Zawodnicy trenera Mariana Krych okazali się bezkonkurencyjni  i samotnie przekraczali linię mety. W kategorii junior młodszy zwyciężył Adrian Marzec, drugi był Bartosz Małkiewicz.

Wśród juniorów całe podium należało do „biało - niebieskich". Zwyciężył Piotr Klimkowski przed swoimi kolegami klubowymi Dawidem Migasem i Dawidem Wojtowiczem.

Aleksander Lipiński i Jonasz Śliwka tuż przed startem w kat. żak.