Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 11.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Remont drogi krajowej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Remont drogi krajowej Drukuj
Wpisał: Małgorzata Wegner   
03.10.2017

remontdk_00031017.jpgInformujemy, że na zlecenie GDDKiA Rejon w Toruniu na terenie miasta Kowalewo Pomorskie obecnie prowadzone są roboty związane z regulacją studzienek, a następnie wykonane zostaną remonty cząstkowe wraz z wymianą nawierzchni mostu na rzece Trynce.

Realizacja robót uzależniona jest od warunków atmosferycznych, bowiem w okresie opadów deszczu remonty nawierzchni nie mogą być prowadzone.  W związku z powyższym apelujemy głównie do mieszkańców miasta i gminy o korzystanie z objazdów po drogach lokalnych. Pozwoli to na odciążenie ruchu przez centrum miasta i skróci czas oczekiwania na przejazd.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!