Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przejdą bezpiecznie do sklepu, kościoła, szkoły i na obiekt sportowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przejdą bezpiecznie do sklepu, kościoła, szkoły i na obiekt sportowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
06.10.2017

przejdabezpiecznie_061017_000.jpgW we wsi Wielka Łąka zakończono długo wyczekiwaną inwestycję. Powstały dwa odcinki chodnika przy drodze powiatowej: od boiska Orlik do bloków w kierunku Józefatu oraz od kościoła do centrum wsi. Wartość inwestycji to ponad 120tys. Pokryta została w 50% przez Starostwo Powiatowe i Samorząd gminy Kowalewo Pomorskie. Wykonawca czyli zwycięzca przetargu- spółka ZGKiM Kowalewo Pomorskie pomimo deszczowych dni wywiązała się w terminie z umowy.

Chodniki te poprawią drogę dojścia do szkoły, centrum wsi i kościoła mieszkańców bloków. Dodatkowo będzie on mógł być wykorzystany jako parking w czasie uroczystości kościelnych.

Kowalewska spółka już wyspecjalizowała się w budowie chodników. Obecna inwestycja wykonana została wzorowo. Obecnie na biurku u projektanta znajduje się dokumentacja na kolejne dwa odcinki chodników w Wielkiej Łące, aby powstał jeden ciąg dla pieszych. Natomiast spółka do końca listopada br. układać będzie chodnik przy innej drodze powiatowej w kierunku Wąbrzeźna od granicy miasta do wiaty przystankowej w Zapluskowęsach. Tutaj również brała udział w przetargu otwartym i go wygrała- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

przejdabezpiecznie_061017_001.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_002.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_003.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_004.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_006.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_007.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_008.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_009.jpg
 przejdabezpiecznie_061017_010.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!