Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 16.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe

09.10.2017

16_small_20177_biegi.jpgW dniu 3.10.2017 w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe. Naszą gminę reprezentowały zespoły dziewcząt i chłopców z SP Wielka Łąka, SP Kowalewo Pomorskie i Publicznego Gimnazjum.

Najlepszy wynik osiągnęły dziewczęta z Publicznego Gimnazjum wygrywając w swojej kategorii a tym samym zdobyły tytuł Mistrza Powiatu i awans na zawody wojewódzkie. Startowało 7 reprezentacji gimnazjalnych. Chłopcy z Publicznego Gimnazjum zajęli V miejsce.

W kategorii szkół podstawowych dziewczęta SP Wielka Łąka zdobyły II miejsce a SP Kowalewo Pom. IV miejsce (startowało 5 szkół). Chłopcy z SP Kowalewo Pom. wywalczyli II a SP Wielka Łąka III miejsce (startowały 3 szkoły).