Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziękowania z Kęsowa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowania z Kęsowa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
19.10.2017

podzkesowo_00191017.jpgSzanowni Państwo

Na moje ręce wpłynęły podziękowania z Gminy Kęsowo za pomoc finansową w usuwaniu skutków sierpniowej nawałnicy. Przypomnę, że na sesji rady miejskiej w dniu 27 września br. radni jednogłośnie przyjęli mój wniosek o wsparcie poszkodowanych mieszkańców tej gmin kwotą 1zł. od mieszkańca, czyli ok. 12tys.zł. Zasadę tę wypracował Konwent Burmistrzów Województwa Kujawsko- Pomorskiego na swoim posiedzeniu.

Jednocześnie dziękuję również osobom fizycznym i podmiotom prywatnym za skorzystanie z możliwości i dodatkowe wsparcie poszkodowanych.

Gminę Kęsowo wskazało nam stowarzyszenie Salutaris, które z ramienia marszałka województwa koordynuje pomoc na szczeblu samorządów z naszego regionu. Środki przeznaczone będą na zakup domów holenderskich (barakowozów), które pozwolą poszkodowanym przetrwać zimę.

Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

podzkesowo_01191017.jpg
 podzkesowo_02191017.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!