Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Strażacy z OSP Pluskowęsy najlepszymi strzelcami w powiecie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Strażacy z OSP Pluskowęsy najlepszymi strzelcami w powiecie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.10.2017

straz_osp_pluskowesy_00_231017.jpgDruhowie ochotnicy z OSP Pluskowęsy w dniu 21 października br. reprezentowali Zarząd Miejsko- Gminny OSP Kowalewo Pomorskie w Powiatowych Drużynowych Zawodach Strzeleckich OSP.  Zawody te to już tradycja. Organizuje je zarząd powiatowy OSP i już tradycyjnie wygrała je ekipa z Pluskowęs. Tradycją jest również, że  zwycięski puchar i dyplom strażacy przekazują na ręce prezesa zarządu MG OSP RP druha Andrzeja Grabowskiego.

Gratuluje strażakom z OSP Pluskowęsy: Ireneuszowi Sutkowskiemu, Markowi Sutkowskiemu i Piotrowi Pawlewicz celnego oka i pewnej ręki. Cieszę się, że druhowie nie tylko dbają o nasze bezpieczeństwo i potrafią dobrze się bawić, ale również że godnie nas reprezentują. Życzę kolejnych sukcesów- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. 

Drużyna wystrzelała 260 punktów. Najwięcej druh Ireneusz Sutkowski 90pkt., co dało mu I miejsce indywidualne. Pozostali druhowie: Sutkowski Marek 88pkt. i Pawlewicz Piotr 82pkt.

straz_osp_pluskowesy_01_231017.jpg
 straz_osp_pluskowesy_02_231017.jpg
 straz_osp_pluskowesy_03_231017.jpg
 straz_osp_pluskowesy_04_231017.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!