Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziękowania za zgłoszenia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziękowania za zgłoszenia Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.10.2017

Serdecznie dziękuje mieszkańcom za zareagowanie na nasz apel o bieżące zgłaszanie konieczności opróżnienia pojemników PCK. Na terenach należących do samorządu znajduje się 6 kontenerów na odzież, których właścicielem jest Polski Czerwony Krzyż w Bydgoszczy. Są one zlokalizowane na ul. 1 Maja, ul. 1 Stycznia, ul. Działkowej, ul. Ogrodowej, ul. Klonowej, ul. Drzymały.

To PCK jako właściciel odpowiada za opróżnianie, stan kontenerów oraz porządek terenu wokoło. W dniu 30 października wszystkie pojemniki zostały opróżnione. Każdy z nich jest zaopatrzony w numer pojemnika jak i numer telefonu. Prosimy o ewentualne uwagi do stanu tych obiektów, które można przekazywać do urzędu miejskiego lub bezpośrednio do PCK.

Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

podzzazgl_311017_01.jpg
 podzzazgl_311017_02.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!