Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Modernizacja dróg gminnych trwa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Modernizacja dróg gminnych trwa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
17.11.2017

modernizacjadroggminnych_171117_00.jpgPomimo zmiennej, listopadowej pogody w gminie Kowalewo Pomorskie wykonawcy nie zeszli z inwestycji. Obecnie trwa modernizacja trzech odcinków dróg gminnych.

Firma Zakład Drogowo- Budowlany z Rogowa pracuje na 2,3km. odcinku drogi we wsi Frydrychowo, zlokalizowanej wokoło podstrefy ekonomicznej. Koszt zadania to ok. 1,4mln.zł. Droga ta ujęta jest w uchwale dróg do modernizacji na drugiej pozycji.

W Wielkim Rychnowie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych DROBUD Sp. J. Ryszard Szreiber & Krzysztof Szreiber z Chełmży przebudowuje dwa odcinki drogi gminnej o łącznym ciągu 1360,51m. Ma czas wykonania robót do końca czerwca 2018r. Koszt zadania to 818tys.zł. Droga ta jest na 5 pozycji w uchwale rady w spr. stanowiska dotyczącego ustalenia wykazu ulic i dróg przeznaczonych do utwardzenia.

Wykonawcy na obu inwestycjach planują przed nadejściem zimy utwardzić nawierzchnie podkładem, a warstwę asfaltową ułożyć wiosną.

Droga znajdująca się na 6 pozycji w w/w uchwale czyli droga lokalizowana w Chełmoniu od figury do drogi powiatowej w Lipienicy jest również po przetargu. Obecnie trwa procedura oceny złożonych ofert. Po wyłonieniu wykonawcy i podpisaniu umowy jest szansa, że prace ziemne rozpoczną się jeszcze w tym roku.

O innych, jesiennych inwestycjach pisaliśmy tutaj: http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9068&Itemid=16

modernizacjadroggminnych_171117_01.jpg
 modernizacjadroggminnych_171117_02.jpg
 
 modernizacjadroggminnych_171117_04.jpg
 modernizacjadroggminnych_171117_05.jpg
 
modernizacjadroggminnych_171117_03.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!