Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 17.12.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Uległ ciężkiemu wypadkowi, walczy o powrót do zdrowia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Uległ ciężkiemu wypadkowi, walczy o powrót do zdrowia Drukuj
Wpisał: Donata Pilarska-Mądry   
20.11.2017

herb_000_30_03_15.jpgJesteśmy wstrząśnięci informacją o poważnym wypadku, któremu uległ radny Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim Jarosław Lewandowski - Przewodniczący Komisji Infrastruktury i Drogownictwa. Radny obecnie przebywa w szpitalu i walczy o powrót do zdrowia.

Informuję, że w dniu dzisiejszym - 20 listopada /poniedziałek/ o godzinie 1745 w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Pluskowęsach odbędzie się msza w intencji zdrowia. Serdecznie zapraszam do udziału.

Burmistrz Miasta
/-/ Andrzej Grabowski

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!